Samsung Galaxy S8 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Samsung Galaxy Note 7 modelinin sorunları çözemez iken yeni model diğer modeli olan Galaxy S8’i geliştirmeye devam ediyor.Ve son sızdırılan habere göre Galaxy S8 tanıtım tarihi açıklandı.Galaxy S8 modelinin çıkış tarihi haberimizde.

Bir süredir Samsung patlayan modeli Galaxy Note 7 ile uğraşıyordu.Çıkardığı en son güvenli modellerinin de patlaması ile birlikte üretimi durduruldu.Ve aynı zamanda devam eden diğer modeli Galaxy S8 için tanıtım tarihi açıklandı bilgisi geldi.

Galaxy S8 Tanıtım Tarihi

Aldığımız bilgilere göre Samsung modeli için tanıtım etkinliğini hazırlamış.Ayrıca davetiyelerin de dağıtılmaya başlandığı bilgisi geldi.Yeni Galaxy S8 modeli Exynos8895 işlemci veya Snapdragon 830 işlemciden güç alacak.Yeni modelde çok konuşulan ve olacak mı olmayacak mı tartışması yaratan 4K ekran çözünürlüğünün olması bekleniyor.Ve 6 GB RAM ile geleceği de sızdırılan haberler arasında.

Samsung Galaxy S8 modelinin tanıtım tarihi 26 Şubat 2016 olarak açıklandı.Yeni yılda S8 modelinin çıkış tarihini bekliyor olacağız.Ayrıca Galaxy S8 modelinin konsept fotoğraflarına aşağıdan bakabilirsiniz.

Samsung Galaxy S8 Edge Konsept

Samsung Galaxy S8 modelinin konsept görüntülerine bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

samsung-galaxy-s8-tanitim-tarihi

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Berkant 12 Ekim 2016 at 23:26

    Bundan önce diğer telefonlara çözüm bulmaları gerekti.

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır