Samsung Galaxy S8 Yeni Konsept Tasarım Ortaya Çıktı

Yılın beklenen telefonu olan Samsung Galaxy S8’e ait endüstriyel bir tasarım konsepti yayınlandı.İşte yeni konsept hakkında detaylar.

2017 yılının en çok beklenen telefonlarından biri olan Samsung Galaxy S8 olduğunu belirtelim.Ancak, Samsung’un Galaxy S6 ve S7’nin endüstriyel tasarımına göre neleri değiştirip değiştirmeyeceğini bilemiyoruz.Tasarımcı Kyuho Song, Galaxy S8 konseptinde uygulamaya koyduğu birkaç fikir içeriyor.

Galaxy S8 Hakkında Beklentiler Çok Büyük

İlginç olan çift kameranın alt alta olması ve ayrıca flaş yatay olarak gözükmekte.Aygıt,önceki modellere kıyasla oldukça geniş görünüyor ve ekran dar çerçevelerle donatılmış ve kenarlar için iyileştirilmiştir.Home düğmesi Apple yoluna girdi gibi görünüyor ve mekanik yerine dokunma mekanizması sunuyor.Eğer bu tarz bir özellik gelirse S8 muhteşem olacaktır.

Konseptteki modelin arka tarafı camdan yapılmış değil.Bu yüzden metal ya da polikarbonat kullanılmıştır.Ya da belki de hala cam.Şuana kadar gördüğümüz en gerçekçi tasarımlardan biri olmuş.Galaxy S8 modeli hakkında yeni konsept ve sızdırılmış bilgiler gelmeye devam ediyor.Takipte kalın.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır