Samsung Galaxy Tab S3 Özellikleri Ortaya Çıktı

MWC 2017’de tanıtılacak olan Samsung Galaxy Tab S3 hakkında özellikler ortaya çıktı.İşte cihaz hakkında detaylar.

Daha önce bildirildiği üzere Samsung, Mobile World Congress’de Galaxy S8’i duyurmayacak. Ancak bu, teknoloji devinin Barselona’daki diğer birkaç cihazını göstermeyeceği anlamına gelmiyor. Güney Kore’nin Naver bölgesinden gelen yeni bir rapora göre, Samsung 26 Şubat‘ta MWC‘de düzenlenecek bir basın toplantısı ile Galaxy Tab S3‘ü duyuracak.

Samsung,Galaxy Tab S3 MWC 2017’de Tanıtılması Bekleniyor

Galaxy Tab S3 hakkında, 2048 x 1536 piksel çözünürlüğe sahip 9.6 inçlik bir ekranla gelmesi bekleniyor. Snapdragon 820 yongasetini kullanacak ve cihazın arkasında 4 GB RAM ve 12 MP birincil kamera ile birlikte bulacaksınız. Samsung’un amiral gemisi tableti Android 7.0 Nuga‘yı çalıştırıyor ve kıyaslandığında 5 MP’lik bir ön kamerası ile muhteşem selfieler çekmesini sağlıyor.Ayrıca daha ince bir gövde ile gelmesi söylenenler arasında.

Samsung Galaxy Tab S3 Teknik Özellikleri

  • 9,6 İnç, 2048 x 1536 Piksel Çözünürlükte Ekran
  • Qualcomm Snapdragon 820 İşlemci
  • 4 GB RAM
  • 12 MP Arka Kamera
  • 5 MP Ön Kamera
  • Android Nougat İşletim Sistemi

Samsung Galaxy Tab S3 Fiyatı Ne Kadar Ve Ne Zaman Çıkacak

Samsung Galaxy Tab S3 adeta bomba gibi geliyor diyebiliriz.Ayrıca yeni çıkacak model olan iPad Pro‘dan daha başarılı olması bekleniyor.Galaxy Tab S3 için şuanlık tahmin edilen fiyat 600 dolar olarak belirlendi.Samsung yetkilileri tarafından henüz resmi bir açıklama belirtilmedi.Ayrıca cihaz MWC 2017’de 26 şubat tarihinde yapılacak olan basın toplantısı ile çıkması bekleniyor.Gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır