Shadow Fight 3 hileli apk indir

 

ANA OYUN + M HİLE PAKETİ 

 

Uzun zamandır bekmiş olduğunuz oyun, Shadow Fight 3 hileli apk linkini paylaşıyoruz. V.52 sürümü olup, hızlıca indirebilirsiniz.
 http://bc.vc/7Ugfkb6

Shadow Fight 3 Apk download, Shadow Fight 3 APK indir, Shadow Fight 3 download, Shadow Fight 3 ücretsiz apk indir,

Shadow Fight 3 apk indir

Gölge Kavga çok etkileyici bir oyun öğeleri ve çok daha fazla silah ve zırhlar vardır. Oyun aslında bu sefer gölge yeteneklere sahip savaşçılar arasında gerçekten bir savaş gölgeler arasında bir savaş özelliği yok. Oyun oyun ve grafik öğelerini çok eski sürümü geliştirilmiş. Bunun yerine silah satın alma Gölge kilidini ve sandıklar kartları toplamak veya deposundan geri savaşlar toplanan altınla booster satın alarak vites yükseltme kartı sistemi 3 özellikleri Mücadele.Bu oyun da oynamak için oyunu daha eğlenceli hale getirdi çok oyunculu modu bulunuyor. Sandıklar ve kupa çok oyunculu savaş kazanan toplanır. Silah kartları toplamak kilidini açabilir, zırhlar, miğferler ve becerileri var. Her vites oyuncu kolayca düşmanı yenmek için kullanabileceğiniz benzersiz gölge yeteneği vardır. Oyuncu gerçekleştirebileceği tarak ve tekniği çeşitli tür vardır. Ayrıca çevrimdışı zorluklar farklı türleri vardır. Gölge Kavga dövüş çok popüler bir mobil oyun. Gölge 1 Nekki tarafından geliştirilen oyun mücadele tabanlı bir facebook, 12 Şubat 2011’de yayınlandı mücadele. 1 Gölge Kavga, Oyuncular sadece çıplak elle saldırı-bir ninja olarak başlar. Oyuncuların birbirlerine karşı online savaş oynamak ve harita keşfetmek izin verilir.

Shadow Fight 3 hileli apk indir

Gölge 2 çok popüler ve oynamak için çok muhteşem dövüş RPG oyunu mücadele oldu. Gölge Kavga 2 oyuncu çeşitli saldırılar ve eylemler gerçekleştirmek isteyen gölge bir ninja kontrol etmek için izin verilir. Mağazadan savaşlarda kullanmak için satın almak için bir sürü silahlar, zırhlar ve becerileri vardır. Oyuncu hikaye modu ile harita keşfedebilirsiniz.

Gölge Kavga 2 sevgili 3 gölge mücadele ve son olarak Kanada’da 17 Temmuz 2017, Hindistan 27 Ekim 2017’de yayınlandı ve dünya çapında 16 Kasım 2017’de vizyona girecek uzun bir süre için bekliyordum.

Gölge 3 Katlı Mücadele
Bu oyun çok harika bir hikayesi var. Orta ile büyük bir savaşın eşiğinde olduğunu tehlikeli bir dünyada kendinizi bulacaksınız. Üç güçlü gruplar dışında bu topraklar yırtılma ve birbirlerine karşı komplo kuruyor. Hangi tarafı seçerdiniz? Siz karar verin

Yazar ve danışman. İki yıldır webriyota'da çalışıyor. Haberleriniz için [email protected]'le bağlantı kurunuz.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır