Sharp’tan Çerçevesiz Telefon Ekranı Corner R

Sharp,kavisli ve çerçevesiz bir ekranı olan telefon üretti.Corner R adını verdiği konsep büyük ilgi gördü.İşte o oval ekrana sahip telefon haberimizde.

Gün geçtikçe yeni model telefonlar çıkıyor.Hepsinin tasarımları ise ayrı güzellikte.Sharp bu konuda yeni bir konsept getirdi ve oval ekrana sahip ve çerçevesiz bir telefon üretti.Daha önceden de bu tarz çerçevesiz modeller üretmişti.Aquos Crystal 2 modeli ile daha önceden gündeme gelmişti.Bu sefer ise Corner R konsepti ile ortalığı ayağa kaldırdı.

Bu çerçevesiz modeli ilerde başka telefonlarda da görebiliriz.Yeni çerçevesiz telefon Corner R modelinin özellikleri pek belli olmasada 5.2 İnç ekran boyutuna sahiptir.Telefonu elimize aldığımızda çok ileri zaman teknolojiye izlenimi yaratıyor.Ve bu modelde Full HD (1920 x 1080) ekran çözünürlüğü kullanılmaktadır.

sharp-corner-r

Sharp‘ın yeni konsept modeli bu şekilde ortaya çıktı.Peki çerçevesiz model satışa sunulacak veya fiyatı belirlendi mi tarzı sorular gelmektedir.Şuan için Corner R modeli satışa sunulmayacak.Daha fazlası için takipte kalın.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır