Siyah İphone 7 Görüntülendi

İphone 7 hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor.İşte karşımızda siyah İphone 7.Yabancı kaynaklardan gelen sızıntılar sayesinde İphone 7’nin siyah rengi ortaya çıktı.Siyah İphone 7 hakkında detaylar ve daha fazlası haberimizde.

Şimdiye kadar İphone 7 hakkında birçok sızıntı geldi ve gelmeye devam ediyor.Daha önce İphone 7 hakkında özellikleri ve ne zaman tanıtılacağı hakkında bilgiler vermiştik.Bu sefer İphone 7 hakkında kafaları karıştıracak bir sızıntı geldi.Siyah renkli İphone 7 ortalığı salladı.Çin kaynaklar tarafından çekilen resimler bir hayli göz alıcı.

Siyah Renkli İphone 7 Ortalığı Salladı

Daha önceden de paylaştığımız gibi İphone 7 hakkında bilinen renk modelleri Rose,Uzay Grisi,Gümüş ve Altın modelleridir.Bu sızıntı resim ile farklı bir renk eklendi diyebiliriz.Fotoğraf üzerindeki model İphone 7 Plus olduğu söylenmektedir.

İphone 7 Ekranı Çok Güçlü Olucak

İphone 7 hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor.Yeni sızdırılmış bilgide İphone 7’nin ekran çözünürlüğü nasıl olucak.İphone 7 ekranı artık daha güçlü olucak.Ayrıntılar haberimizde.

Konu hakkında gerçek bilgi yoktur.İphone 7 çıkmasına sayılı günler kaldı.Eylül ayında tanıtılacağı bekliyor.Siz İphone 7 hakkında ne düşünüyorsunuz siyah modeli sizce nasıl.Yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır