Siyah Xiaomi Mi Mix Şık İnci Beyaz Rengine Nasıl Dönüştürülür

Xiaomi Mi Mix modelinin tek siyah renk modeli var.Sizler için bir kullanıcı Mi Mix modelini beyaz rengine nasıl dönüştürebileceğinizi gösteriyor.İşte ayrıntılar.

Mi MIX geçen yıl piyasaya çıktı ve sadece siyah renkte mevcuttu. Daha sonra, beyaz bir varyantın söylentileri dolaşıyordu ve 2 ay sonra nihayet piyasaya çıkana kadar söylentiler dolaşıyordu. Xiaomi, yeni renk varyantının satın alınabileceği belirli bir tarih vermedi; ancak siyah bir varyant sahibi olduğunuz ve o zarif beyaz incinin görünümünü vermek istiyorsanız size bir müjdemiz var.Bu arada Xiaomi Mi Mix hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Xiaomi Mi Mix Özellikleri Ve Fiyatı

Tamamen çerçevesiz ekran ile gelen Mi Mix çıkış tarihi,fiyatı ve özellikleri haberimizde.

Telefonunuzu Rengini Beyaz Nasıl Yapabilirsiniz.

Bir Weibo kullanıcısı tarafından yazılan yazıda, siyah Mi Mix’i beyaza çevirmenin yöntemini gösteriyor. Görev için ihtiyacınız olan tek şey bir beyaz folyo parçası, şablon kesici, folyonun yapışkan içermemesi durumunda bir miktar tutkal ve sabit eller.

  • Adım 1: Folyoyu altına sıkışmış hava kabarcığı olmadığından ve kameranın ana hattını ve LED yanıp söndüğünden emin olarak telefonun arkasına yerleştirin.
  • Adım 2: Şablon kesici kullanarak fotoğraf makinesini kaplayan folyo parçasını hafifçe çizin ve flaşı LED flaşla kapatın ve folyoyu soyun.
  • Adım 3: Aşırı folyoyu kenarlardan ve ön çerçeveye kadar katlayın.
  • Adım 4: Ön kamerayı kaplayan folyoyu kesin.
  • Adım 5: Kalan tüm folyoyu kesin.
  • Adım 6: Artık inci beyaz bir Xiaomi Mi MIX var.

Temelde bu, telefonunuza bir cilt uygulamak kadar kolay olmalı, ancak fabrikadan önceden kesilmediğinden biraz zor olabilir.Bu tarzda diğer telefonlarınızı bile yapabilirsiniz.Fakat çoğu modelin beyaz seçeneği mevcut.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır