Sızdırılmış Canlı Görüntüsü İle Samsung Galaxy S8

Merakla beklenen cihazlardan biri olan Samsung Galaxy S8 hakkında yeni resim sızdırıldı.Kanlı canlı görüntü ortaya çıktı.İşte detaylar.

Birkaç saat önce, Koruyucu kapak ile Samsung Galaxy S8 sızıntısının daha fazla görüntüsünü sizlere bildiriyoruz.Samsung’un yaklaşmakta olan amiral gemisi cihazına ait görüntüler oldukça dikkat çekti. Samsung Galaxy S8‘in canlı görüntüsü bir kez daha sızdırıldı ve cihazın ilk kez ekranda gezinme düğmeleriyle birlikte yüklü olan uygulamaların çoğunu çalışır durumda gördük.

Samsung Galaxy S8 Ne Gibi Özellikleri İle Gelecek?

Galaxy S8 ve S8 Plus, Qualcomm Snapdragon 835 / Exynos işlemcisi ve en az 64 GB dahili depolama alanına sahip, 4 GB / 6 GB RAM ile güçlendirilmiş, 5.8 inç / 6.2 inç ekranla birlikte geliyor. Küçük 5.8-inç modeli 3000 mAh batarya ile desteklenirken, daha büyük 6.2-inç modeli 3500 mAh batarya ile destekleniyor.Kısaca karşımıza oldukça güçlü bir cihaz geliyor diyebiliriz.

Çalışır Durumda Olarak Sızdırılan Galaxy S8 Görüntüsü

Ekran üstü gezinme düğmeleri alt çerçevenin hemen üstünde görünüyor ve Nexus 4 gibi diğer cihazlardaki gezinme düğmelerine benziyor. Çok İşlevli, Ev ve Geri düğmeleri simgeleri, bugüne kadar gördüğümüz özelliklerden farklı görünüyor.Sızdırılan görüntü ayrıca Galaxy S8‘e yüklenen ve cihaza önceden yüklenmiş en az 50 uygulama olduğu biliniyor.Uygulamaların sayısı gösterilmemiş. Tüm bu uygulamalar önceden yüklenmiş olarak mı yoksa kullanıcıların daha sonra yüklediklerinden emin değiliz. Bu uygulamalar, Android akıllı telefonlarda, Google uygulamalarında, Samsung uygulamalarında ve Kindle gibi birkaç uygulamada bazı temel uygulamaları içerir.

İnfinity Ekrana Sahip Samsung Galaxy S8

Galaxy S8‘in resmi olarak piyasaya sunulmasını beklememiz gerekiyor ve ancak o zaman bu sızıntıların ne kadar inandırıcı olduğunun farkına varacağız. Diğer sızıntılarda olduğu gibi biraz bilgi sahibi olduk.Konu hakkında gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır