Sizler İçin Seçtiğimiz 3 Android Oyun

Sizler için en iyi Android platformuna özel oyunları derledik.Bağımlısı olabileceğiniz en güzel 3 oyunu aşağıda görebilirsiniz.

Google Play Store’da binlerce oyun var, her geçen ay daha fazlası ekleniyor. Çok fazla içerik, uygulama mağazasına isabet ederek, en yeni sürümlere ayak uydurmanın ve hangi oyunların zaman ayırmaya değer olduğunu belirlemek imkansız hale gelecektir.

Sizlerin dikkatini çekmeyi düşündüğümüz en yeni Android oyunları hakkında bilgilendirmeye çalışacağız. Yeni oyunlar piyasaya çıktığında sizleri tekrar bilgilendireceğiz.Bizleri takip etmeyi unutmayın.

 No Escape (Kaçış yok)


İlk bakışta, No Escape‘in, bir uzay gemisi ve bir Flappy bird olabileceğini düşünebilirsiniz. Ama böyle birşey yok.

Kesinlikle Flappy Bird oyun mekanizmasından büyük ölçüde benzeridir.Çarpışmadan mümkün olduğunca çabalıyor olabilmeniz için dokunun,ancak çok daha zorlayıcı ve ödüllendirici bir deneyim sunar. Yeni başlayanlar için, geminize her dokunduğunuzda aynı zamanda bir füze vuruyor ve boşluklardan uçmayın.Yol boyunca size yardım etmek için mücadele edecek ve güç kazanacak düşman gemileri de var.

No Escape - Playstore

No Escape adlı oyuna bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

En önemlisi, Millennium Falcon, Starship Enterprise ve hatta Spaceballs’dan gelen Winnebago uzay gemisi gibi bilim kurgu klasiklerine dayanan yeni gemi satın almak için para toplayabilirsiniz. Bir süre beni çengel tutmak için yeterli motivasyon.

Gravity Ball (Yerçekimi topu)

Bu bağımlılık bulmaca oyunu uzaya uyarlandı ve bir asteroid alanında kaybolmuş ışıl ışıl parlayan bir yeşil top oynamaya başladı. Yerçekimini zaman zaman manipüle ederek son portala giden yolunuzu bulmanız gerekecek.

Gravity Ball - Playstore

Gravity Ball adlı oyuna bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Her seviyede, yalnızca değiştiricileri değil, aynı zamanda bunları kullanmaya izin verilen siparişi de görürsünüz; bu da seviyeyi çözmek için büyük bir ipucu verir. Oyun, en iyi zamanlarınızı kaydeder, böylece geri dönüp kişisel kayıtlarınızı yenmeye çalışabilirsiniz. Toplamak için seviye boyunca dağınık tahsil de var. Kontrolleri çok basit, topu hareket ettirmek için sanal bir kumanda çubuğu ve yerçekimini veya atlamayı değiştirmek için bir eylem düğmesi var.

Postknight

Postknight, bir elle oynamak için kesinlikle optimize edilmiş basitleştirilmiş bir rol yapma oyunudur. Sinir bozucu haydutlar ya da kurtlar onun yolunda gitmesine izin vermeyecek teslimat çocuğu rolünü oynuyorsun.

Burada her şey bölümlere ayrılmış. Macera başlangıcında, ejder korkutmadan sonra dağınık Pompon vatandaşlarını aramaya başlıyorsunuz. Burası savaş, silah işçiliği, zırh, iksir ve bilmen gereken diğer her şeyin temellerini öğrenmen gereken yerdir. Genel olarak, bu oyun, iyi bir miktar strateji ve yükseltilecek şeyleri dahil etmekle ve birkaç dakika boş zamanınız olduğu zaman oynamak ve oynamak için rahat bir şeyler tutmak gibi oldukça iyi bir iş çıkarmış gibi görünüyor.

Postknight - Playstore

Postknight adlı oyuna bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir şey, bu oyunun yüklenmesi biraz zaman aldığı için açılış ekranında dondurulmuş olduğunu düşünüyorsanız biraz beklemek zorundasınız.Yepyeni oyunlar ve haberler için takipte kalın.

Teknolojiye büyük ilgi duyan tam bir oyun delisi olan Alphan şuan teknoloji haberleri yazmaktadır.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır