Snapchat Hikaye modu

Bir anda yoğun ilgi gören Hikayeler yakında büyük bir şekilde dışarı şube.

Haber servisi Cheddar akış bir rapora göre, bir anda yoğun ilgi gören ana şirket Ek kullanıcı aslında Web, bir web sitesinde Twitter Tweet gömebilirsiniz nasıl benzer bir anda yoğun ilgi gören yayınlanan Hikayeler embed sağlayacak Hikayeler her Yerde lakaplı bir özellik üzerinde çalışıyor. Snap şu anda şirketin bir kullanıcı tabanı, rapor notları büyümesine yardımcı olmak için tasarlanmış bu özellik, gelişmekte olan “erken aşamaları”. Bu noktada, Hikaye Her yere ulaşabilir zaman hiçbir kelime var.

Bir anda yoğun ilgi gören hemen yorum için PCMag isteğine yanıt vermedi.

Bir anda yoğun ilgi gören bildirildi Hikayeler her Yerde projenin başına News Corp sosyal haber ajansı Storyful, Rahul Chopra, eski CEO’SU tuttu.

“Chopra sonunda web ve başka bir yerde oluşturulan içerik kullanıcı uygulaması zenginlik dağıtmak için nasıl bulmaktan önemli görevi,” Cheddar adı açıklanmayan bir kaynak gerekçe. “Proje bir anda yoğun ilgi gören kolay da insanlar kaydolmak ve uygulamayı indirmek isteyen bir web player ile diğer platformlarda paylaşmanızı kolaylaştırır.”

 

Bu çabanın bir parçası olarak, bir anda yoğun ilgi gören ayrıca spor oyunları için haber olaylar her şey için diğer uygulamalar için kullanılabilir kullanıcı “beslemeleri onun tarafından oluşturulan bir video…”, potansiyel bir lisans ücreti olduğu belirtiliyor.

Bu arada, bir anda yoğun ilgi gören arkadaş ve yayıncılar içerik içerik ayıran önemli bir yeniden duyurdu. Bir anda yoğun ilgi gören yakın zamanda görüntüde tanımak ve kullanmak isteyeceğini ilgili grafikler sunmak bir özelliği devirdi.

Yazar ve danışman. İki yıldır webriyota'da çalışıyor. Haberleriniz için [email protected]'le bağlantı kurunuz.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır