Sony Xperia Z5’e Büyük İndirim Geldi

Sony Xperia Z5 modeline büyük indirim geldi.Fiyat performans telefonları arasında bulunan Xperia Z5 modeli kullanıcılar tarafından en sevilen telefonlardan biridir.Şuan indirime giren Xperia Z5 modelini kaçırmayın.

Her ne kadar en yeni model olmasa bile Xperia Z5 modeli hala çok kullanılan telefon modelleri arasında yer alıyor.Bütçesini düşünen ve en iyi fiyat performans telefonu almak isteyen kullanıcılar için bu indirim kaçmaz.Ayrıca diğer bütçe dostu telefon modeli olan Xperia XA Ultra modelinin inceleme yazısına aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sony Xperia XA Ultra Özellikleri İnceleme

Sony Xperia Z5 Kısaca Özellikleri Neler

Sony Xperia Z5 5.2 İnç ekran boyutuna sahip olup 1080×1920 (FHD) ekran çözünürlüğü bulunur.3 GB RAM,32 GB dahili depolama alanı,2.0 GHz Cpu frekansı,2900 Mah batarya kapasitesi bulunur.Ayrıca suya ve toza karşı dayanıklı telefondur.4.5 G desteği bulunurken Android Marshmallow işletim sistemi ile birlikte gelmektedir.

Sony Xperia Z5 Büyük İndirim

Türkiye’nin büyük alışveriş sitesi olan Hepsiburada.com adresinde etiketi 2.599 TL olan Xperia Z5 modeli %30 İndirime girerek,1.829 TL fiyatına gelmiştir.Aşağıdaki bağlantı üzerinden siteye ulaşabilirsiniz.

Sony Xperia Z5 İndirim

Sony Xperia Z5 modelini bu link üzerinden satın alabilirsiniz.

1869 2599

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır