TAG Heuer Connected Saatleri Mayıs Ayından Bu Yana Beklenenden Daha Çok Satıyor

Ünlü Saat markası TAG Heuer, Android Wear destekli akıllı saatleri geçen yılın mayıs ayından itibaren büyük bir satış yakaladı.İşte muhteşem saat hakkında detaylar.

Birçok analist TAG Heuer’ın üst düzey Connected saatlerini satın alan tüm kişileri unutmuş gibi görünüyor. TAG Heuer CEO’su Jean-Claude Biver’e göre 1,500 $ Android Wear destekli cihazlar büyük bir başarı elde etti.Gerçekten bu beklenmedik bir başarı.Çünkü birçok söylentiye göre akıllı saatler değerini artık kaybediyor.
Neue Zürcher Zeitung ile yaptığı bir röportajda, LVMH’de saat yapımının başında olan Biver, şirketin sadece TAG Heuer Connected saatlerinin 20.000 adet satması beklediğini iddia etti. Kasım 2015’te piyasaya sunulduklarından bu yana geçen 14 ay içinde Connected saatlerin birim satışları, şirketin tahmin ettiği yaklaşık üç katına veya 56.000‘e ulaştı.Yeni akıllı saatin satışları adeta tavan yapmış durumda.

TAG Heuer Connected Modellerinin Daha Çok Satılması Bekleniyor

Doğal olarak bu yeni TAG Heuer Connected modellerinin piyasaya sürülmesini bekleyebiliriz ve Biver’in Mayıs ayında gerçekleşeceği röportajda belirtiyor.Yeni sürümlerin içeride hala Intel yongaları var, ancak TAG Heuerın daha büyük modellerle birlikte kadınlar için küçük saatler başlatacağını belirtti. Ayrıca GPS, “ödeme sistemi” (NFC, belki?) daha iyi görüntüler ve daha uzun pil ömrü de dahil olmak üzere yeni özellikler ve geliştirmelerin eklenmesiyle ilgili bazı belirsiz ipuçları verdi. Şirket, bu yeni akıllı göstergelerin 150.000 adet satabileceğini ve daha önceki Connected modellerinin geçmişine dayanarak bunun ulaşılabilir bir hedef olduğunu düşünüyor.Görünen o ki yeni modellerdende beklentiler yüksek.Biver’in bahsettiği bir diğer ilginç şey, Tag Heuer’ın aslında California’daki Santa Clara‘daki Intel kampüsünde bir ofisi var. Fikir, Tag Heuer’ın Silikon Vadisi’nin ve onun teknoloji endüstrilerinin kalbine daha fazla bağlı olabilmesidir . Saatçinin giyilebilir cihaz serilerini kısıtlamış hatta iptal eden diğer şirketlerle keskin kontrastlı akıllı gözetleme planları hakkında ciddi olduğu gibi görünüyor.Bekleyip neler olacağını göreceğiz.Gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

 

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır