Tasarımcılar Nokia 3310’a Muhteşem Konsept Hazırladı

Nokia 3310 efsanesinin tekrar piyasaya girmesi ve telefonun nasıl olacağı hakkında birçok merak söz konusu.Boş durmayan tasarımcılardan yeni konsept.

Nokia 3310 efsanesinin geri dönemesini beklerken, bugün daha net bir akıllı telefon duygusu ile yeni bir ürün görüyoruz. Cihaz Nokia 3310 (2017) olarak adlandırıldı ve Mahmoud Hicazi tarafından hazırlandı.Tasarım olarak çok ilginç bir görüntüye sahip.Cihazın eğrileri klasik 3310’dan esinlenmiştir ve fiziksel düğmelere çok ilginç bir yaklaşıma sahip.

Nokia 3310 İçin Yapılmış İlginç Konsept

Yan tarafında düğme yok, cihaz çok ince ve arkada kameranın altında tek bir düğme alanı var. Bu bölümde yukarı aşağı(Ses Kısma Açmada olabilir) düğmelerini görüyoruz.Ana düğmesini ve bir parmak izi tarayıcıyı içerir. Öncelikle uçtan uca yaklaşımı olan bir çerçevesiz ekran ve en üstte bir kızılötesi blaster var. USB Type C bağlantı noktasının yanında, hoparlör ve mikrofon ızgaraları var.

2017 Model Konsept Tasarım Sınırları Zorluyor

Renk seçimi gerçekten güzel yapılmış.Ana Ekran düğmesinin üzerine bakmak bile değerli bir inci gibi görünüyor. Bu düğmelere ne kadar rahat uyum sağlayacağından emin değilim, ancak uygun çalışmalar ve ölçümler ile haklı olmalılar. Bu, Nokia 3310‘un bir kamyonun üzerinden geçtiğini ve daha sonra camla kaplandığını ve ekstra düğmelerin ve üst seviye bir kamera içerdiğini düşünüyorum.Eski taş gibi sağlam Nokia 3310 gibi olabilir mi orası tartışmaya açık.

Elbette bu konsept mümkün olması beklenmiyor.Fakat tasarımcının vizyonunu eleştirmemek lazım.Yeni 3310 hakkında haberler ve gelişmelerden bilgi sahibi olmak için takipte kalın.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır