Tesla Model S Ve Model X 100D Resmen Satışı Başladı

Elektrikli araç üretici olan Tesla,yeni Model S ve Model X 100D adlı yeni nesil modellerini satışa çıkardı.İşte ayrıntılar.

Tesla en yüksel menzil sunduğu yeni nesil modellerini satışa sundu.Tesla ve diğer ürünler, Çekirdek model S ve Model X 100D modellerinde yeni tesla pil teknolojisi kullanılıyor. Tesla zaten tasarım ve pil imalatı tecrübesi on yıldır var.Akü, maksimum güvenlik ve uzun ömür sağlayabilirsiniz. Küresel olarak, Tesla müşterileri zaten Tesla batarya paketi ile bir araçla sürüş yaklaşık 4,8 milyar kilometreyi aşıyor.

Yeni Modeller İle Daha Uzun Seyahat

Model S ve Model X Kilometre sürücünün günlük seyahati karşılanmıştır ve olabilirse de süper şarj ağı ile uzun bir yolculuk garanti ama 100D modelinin park ücreti boyunca sıklığını ve süresini kısaltacağını aktarmıştı. Tesla güçlü hızlı süper şarj ağının geliştirilmesi ve ağ şarj hedefinin uzun mesafe yolculuk için rahat ve benzin kullanımının daha ekonomik olduğunu belirtelim.

Model S Opsiyonel İç Paketi Tanıtıldı

Bundan önce, Model X isteğe bağlı iç paketini başlatacaktı.Tesla bugün resmen isteğe bağlı iç paket Model S modelleriyle olacak, müşterilerinden olumlu tepkiler aldı. Şu anda müşteriler, müşteri tercihleri ​​ve Tesla tasarım ekibi iç konfigürasyonuna göre önerilerin beş türlü seçmekte özgür bıraktı.Yeni seçenek Model S tasarım stüdyosu indi.

Tesla Model S Ve Model X 100D Özellikleri

Model S 100D

  • Kilometre: 335 mil (EPA tahmini) / 632 kilometre (NEDC)
  • 0-60 mil / saat (yaklaşık 96 km / s) hızlanma süresi: 4.2 saniye
  • 0-100 km / s hızlanma süresi: 4.4 saniye
  • Çin başlangıç ​​fiyatı: RMB 913.000 Yuan

Model X 100D

  • Kilometre: 295 mil (EPA tahmini) / 565 kilometre (NEDC)
  • 0-60 mil / saat (yaklaşık 96 km / s) hızlanma süresi: 4.8 saniye
  • 0-100 km / s hızlanma süresi: 5.0 saniye
  • Çin başlangıç ​​fiyatı: RMB 1.014.700 Yuan

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır