Tp-Link Sinyal Arttırcı Adaptör

Tp-Link‘in yapmış olduğu Wireless Adaptör ile İnternet‘e daha hızlı bağlanacaksınız.Peki adaptör ne işe yarıyor ve nasıl ayarlarım diyorsanız bunların cevabını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Tp-Link Wireless N USB Adaptör Nedir?

Aslında bu cihaz sinyal arttırıcı ve bağlantı hızını yükseltmek için kullanılıyor.Cihazının kutusunda kablosuz 300Mbps olarak yazılıdır.Güçlü sinyal alanı sayesinde tüm bilgisayar platformlarında çalışır.Yani kısaca şunu söyleyebiliriz.Masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarına taktığınızda,kablosuz ağa yüksek hızda bağlanmanızı sağlar.

Bu adaptörü her mağaza bulabilirsiniz sizler için kutunun ön ve arka tarafının fotoğrafını çektik.
tp lınk 300mbps

Nasıl Kurulur?

Kurulumu aslında çok basittir.Adaptörü taktıktan sonra CD‘deki sihirbaz ile kolayca yükleyip bağlanabilirsiniz.

  • Aldığınız adaptörü kutusundan çıkartın.Kutunun içinde küçük bir CD olacaktır.
  • CD’yi takmadan önce USB bağlantılı adaptörü PC’ye takın.
  • CD‘yi takın ekrana gelecek olan TP-Link Sihirbazında alışmış olduğumuz gibi ileri düğmesine basın ve yüklenmesinin bitmesini bekleyin.
  • Daha sonra size sihirbaz size taktığınız Adaptörün modelini seçmenizi isteyecek.Merak etmeyin zaten yüklediğiniz için tek bir adaptör yazısı bulunacak.
  • Her şey tamamlandıktan sonra sağ alt taraftan ağ bağlantılarına tıklayıp şifresini bildiğiniz veya sizin İnternetinize hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.

tp-lınk wireless

 

Biz Ne İçin Kurduk?

Bir kullanıcımız evine İnternet bağlatmış.Fakat bilgisayar ile modem çok ayrı yerlerde olduğundan kablo çekmek zorunda kalmış.Ona önerdiğimiz bu adaptör ile kablo sorunundan kurtuluyor ve direk İnternete gayet hızlı bir şekilde bağlanıyor.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır