Türk Hacker Filmi: Tehdit Siber Çöküş

Yepyeni bir hacker filmi beyaz perdede olacak.Türk yapımı olan ”Tehdit Siber Çöküş” adlı film yakında beyaz perdede yerini alıcak.Film hakkında detaylar konusu ve daha fazlası haberimizde.

Günümüzde hack,hacker ve siber kavramları önemli bir yere sahip.Beyaz perdeye giren tüm siber filmler çoğunlukla yabancı olmaktadır.İlk defa Türk yapımı bir film sinemaya girmek için hazırlanıyor.Yönetmenliğini Hakan Kadıoğlu yapacak.Gerçekten filmin konusuna bakacak olursak ”Güvende Değiliz”.

İlk Türk Yapımı Hacker Filmi

Tehdit Siber Çöküş” filminin Facebook sayfasına gitmek için Buraya tıklayıp gidebilirsiniz.Şahane hazırlanmış internet sitesi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.Ülkemizde bu tarz filmler olmadığından dolayı filmi paylaşabileceğiniz her yerde paylaşmanızı tavsiye ediyoruz.

Tehdit Siber Çöküş - İnternet Sitesi

Yepyeni Türk Yapımı Hacker Filmi Olan ''Tehdit Siber Çöküş'' Filminin Özel Hazırlanmış Websitesine Gidebilirsiniz.

tehdit-siber çöküş

Filmin konusunu öğrenmek isteyenler okuyabilirler.Gerçekten siber güvenlik nedir ve neler yaşayabiliriz hepsi bu filmde olacak.Türk yapımı film için destekleri eksik etmeyelim.

Konusu:

Yıllarını siber suça vermiş bir Hacker, devlet tarafından aranmaktadır. Siber Güvenlik Teşkilatı’nın aradığı bu Hacker uluslararası şirketlere zarar vermekte, bir çok şirket ağına sızıp, şirket içi özel bilgileri hackleyerek başka ülkelerdeki kişi ve kurumlara satmaktadır.

2 yıldır peşinde oldukları bu Hacker için başlatılan operasyon, başbakanlığa bağlı özel birim Siber Güvenlik Teşkilatı tarafından yürütülmekte ve birimin başında olan başkan Mithat tarafından yakından takip edilmektedir. Amaçları bu Hacker’ı yakalamak, aynı zamanda devlet için etkin bir rolde kullanmaktır. Kod adı Kurtbey olan bu Hacker, iki yılın sonunda bir iş için topladığı hacker grubu yeni bir saldırı girişiminde bulunurlar. Grubun açık vermesi ile Siber Güvenlik birimini harekete geçirirler. Birim hızlı bir şekilde yerlerini tespit etmeye çalışır. Grup verdikleri açıktan dolayı daha fazla gizliliğini koruyamaz ve açığa çıkarak yakalanırlar, ancak grubun lideri olan Kurtbey için her şey yeni başlamaktadır.

TÜRK YAPIMI HACKER FİLMİNİ NASIL BULDUNUZ?

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

3 Yorumlar
 1. Yanıtla
  Ekrem 20 Ağustos 2016 at 23:49

  Ülkemizin siber güvenlik konusunda yetersiz olduğunu düşündüğümüzde önemli bir film olduğunu söyleyebiliriz…

 2. Yanıtla
  Yasin 22 Ağustos 2016 at 21:50

  Ülkemizin böyle bir filim yapması bence bu sektöre yeni kapıların açılacağının göstergesi inşallah devamı gelir.

 3. Yanıtla
  Yusuf Genc 13 Aralık 2016 at 22:10

  Çok merak ediyorum umarım en kısa sürede beyaz perde de görürüz

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır