Turkcell’in Yeni Oyun Platformu Gamecell

Turkcell yeni hizmetini duyurdu.Gamecell adlı oyun platformu ile karşımıza geliyor.Büyük bir yatırımla oluşturulan platform Gamecell hakkında ayrıntılar ve daha fazlası haberimizde.

Artık Turkcell de oyun dünyasına giriş yapıyor.Artık oyun severler bu platforma bayılacak.Peki Turkcell’in yeni hizmeti Gamecell nedir? Bizlere ne gibi imkanlar veriyor.Ve oyuncuların sevmediği AKK kullanımı hakkında neler değişecek.

Gamecell Nedir? Bizlere Neler Sunuyor?

Turkcell,Gamecell hizmetini BigKazan işbirliği ile hayata geçirdi.Gamecell’in asıl amacı aynı Steam gibi oyun hizmeti sunacak.Oyunları satın alırken cep telefonunuz aracı ile taksitlendirebiliyorsunuz.Bunun yanı sıra Gamecell’de ilk  hafta %25‘e varan indirimler sizleri bekliyor.

En önemli hizmeti ise kota sınırlaması artık yok.Ayrıca Gamecell üzerinden 20 TL üzeri alışveriş yapan Turkcell fiber kullanıcıları,istedikleri oyunu indirmek isterse Turbo Butonu‘nu kullanarak AKK ve hız limiti olmadan oyunları indirebiliyorsunuz.Böylece AKK sorunu olmadan oyunları indirebiliyorsunuz.

Gamecell - Websitesi

Turkcell'in yeni hizmeti olan Gamecell oyun platformu sayesinde oyunları hızlıca indirebilirsiniz.

Gamecell sitesine giriş yaptığımızda ise BUZZ,HİVE,PIN,MARKET ve APP olmak üzere 5 farklı kategori bulunmaktadır.Sitede hem oyun satın alabileceksiniz.Hemde oyun haberlerini en hızlı şekilde takip edebileceksiniz.Kısaca Gamecell oyuncuların buluştuğu bir sosyal oyun platformu oluyor.

turkcell-oyun-platformu-gamecellturkcell-oyun-platformu-gamecell

SİZ GAMECELL’İ NASIL BULDUNUZ?

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

4 Yorumlar
 1. Yanıtla
  Mert 28 Eylül 2016 at 21:25

  Yazı çok güzel olmuş teşekkür ederim 🙂

 2. Yanıtla
  Harun 28 Eylül 2016 at 21:46

  Sonunda yerli bir şeyler çıkıyor inşallah steam kadar popüler olur.

 3. Yanıtla
  Perihan Tatlı 30 Eylül 2016 at 12:18

  Turkcell olarak bi oyun sektörüne el atmamışlardı, o da hayırlı olsun. Ama gerçekten işin hakkını veriyorlar.

 4. Yanıtla
  genel blog 2 Ekim 2016 at 01:56

  AKK olmadan oyun indirebilmek Türkiye için devrim niteliğinde bir karar olmuş. En kısa sürede deneyip, sonuna kadar sömüreceğim 🙂

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır