Twitch’den Türklere Özel Bağış Sistemi

Oyuncuların ve oyun severlerin kullandığı Twitch Türkler için yeni bir özellik getirdi.Paypal Türkiye’deki faaliyetlerini iptal etmesi ile birlikte Türk oyuncular için tek bağış sistemi kalkmış oldu.İşte Twitch Türk oyuncular için sağladığı yeni bağış sisteminin detayları.

Oyuncuların İnternet üzerinden canlı yayında oyun oynadığı platform olan Twitch,her geçen gün büyüyor.Birçok oyunsever yayınlanan bu oyunları izliyor.Tabiki bu izlenen oyunlar sayesinde oyuncularda bağış alarak para kazanıyor.Geçtiğimiz zamanlarda Paypal Türkiye faaliyetlerini kesmesi sonucunda Türk oyuncuların kullandığı Paypal bağış sistemide kalkmış oldu.

Getirilen sistem Younow platformu ile neredeyse aynı derecede.Kullanıcılar oyunculara sohbet penceresi üzerinden bağış yapabilecekler.Gerçek para olarak kullanabileceğiniz Bit‘ler,sohbet penceresi üzerinden kullanıldığında Cheer denilen animasyonlu görünüşe dönüşüyor.


En büyük fiyatlandırmalar ise 10.000 BİT=126 Dolar

25.000 BİT=308 Dolar

Bu şekilde Twitch üzerinden tekrar Türk oyuncular bağış alabilecekler.Paypal üzerinden yapılan bağışlar sonucu belli bir komisyon alan Twitch,Bit sistemi ilede aynı Yüzde ile kesinti yapacak.Bu güzel haber Türk oyuncuları bir hayli sevindirdi.

Peki siz bu sistem hakkında ne düşünüyorsunuz?

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır