Ubisoft 30.Yıl Hediyelerine Devam Ediyor

Ünlü oyun firması Ubisoft  kuruluşunun 30.yılına özel hediye oyunlarına devam ediyor.Bu seferki oyun ve oyunun ayrıntıları haberimizde.Kuruluşunun 30.yılına özel hediyelerine Haziran ayından beri devam eden Ubisoft bu seferki hediye ettiği oyun The Crew.

The Crew - Ubisoft

Ubisoft’un 30.yılına Özel İçin Ücretsiz sunduğu oyunu bu linkten Indirebilirsiniz .

Daha önce PS4 ve Xbox One platformları için sunulan The Crew güzel bir yarış oyunu ve insanları sıraya sokacak türden diyebiliriz.Daha önce Splinter Cell,Rayman Origins ve Prince of  Persia  gibi eski gönüllerimize taht kurmuş oyunları hediye etmişti.İşte The Crew oyunundan bir kare:

ekip

Oyunu Biz Nasıl Bulduk:

Bize göre güzel ve oynanış açısından iyi gözüken bu oyun her bilgisayarın kaldıracağı türden.Grafikler olarak ise orta derece fakat siz kendi ekran kartınıza göre yükseltebilirsiniz.

Oyun bizi tatmin etti diyebiliriz.Ubisoft‘un böyle bir şey yapması oyun hediye etmesi herkes tarafından hoş karşılandı.Kalan son 3 ayda bize hangi oyunları hediye edeceği ise merak konusu.Kalan son 3 aydaki oyunları öğrenmek için takipte kalın.

 

Teknolojiye büyük ilgi duyan tam bir oyun delisi olan Alphan şuan teknoloji haberleri yazmaktadır.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Kerem17 24 Eylül 2016 at 00:53

    The Crew kesinlikle ilk çıktığı tarihten itibaren online tabanlı bir yarış ve aksiyon oyunlarında bir numaraydı. Bilmem bilir misiniz ancak bir aralar NFS World vardı. Bu oyun da onun daha profesyoneli diyebiliriz. Bayağı pahalı bir oyunu dağıtmaları gerçekten şaşırttı. Ancak güzel 🙂

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır