Ubisoft 30. Yıl Yeni Hediyesi Assassin’s Creed 3

Ubisoft 30. Yıl için ücretsiz hediyelerine devam ediyor.Bu ay ücretsiz sunulan oyun Assassin’s Creed 3 oldu.7 Aralık’ta ücretsiz olarak indirebileceksiniz.

Ubi30 olarak 30.yıl şerefine her ay ücretsiz oyun sunan Ubisoft firması,Aralık ayı için ise Assassin’s Creed 3 oyununu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunuyor.Daha önceden Prince of Persia: The Sands of Time, Splinter Cell, Rayman Origins, The Crew ve Beyond Good and Evil ve Far Cry 3: Blood Dragon ücretsiz olmuştu.

Assassin’s Creed 3 Sistem Gereksinimleri

İlk çıktığı günden bu yana ve hala günümüzde de çok ilgi gören bir oyun olan Assassin’s Creed 3 Ubisoft’un 30.yılı şerefine ücretsiz oldu.Bu hediye ile oyunseverler çılgına döndü.Oyunu 7 Aralık itibari ile ücretsiz olarak indirebileceksiniz.Oyunu indirmek için öncelikle bilgisayarınızda Uplay programının olması gereklidir.Assassin’s Creed 3‘ü aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Fakat şuan sizi Far Cry 3 Blood Dragon bağlantısına götürecek.Almayan var ise bu oyunu 7 Aralık tarihine kadar ücretsiz olarak alabilirler.Ayrıca aşağıdan sistem gereksinimlerini öğrenebilirsiniz.

Assassin's Creed 3

Assassin's Creed 3 adlı oyuna bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim sistemi: Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1) / Windows 8
  • İşlemci: 2.66 GHz Intel Core2 Duo E6700 veya 3.00 GHz AMD Athlon 64 X2 6000+ veya daha iyisi
  • Bellek: 2 GB (4 GB tavsiye edilir)
  • Ekran kartı: Shader Model 4.0 destekli DirectX 9.0c uyumlu 512 MB’lık veya daha iyisi (Liste aşağıda)
  • Boş alan: 17 GB

assassins-creed-3-ru_screenshots-036

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Kıbrıs 18 Aralık 2016 at 03:00

    Obaaa Assassin’s Creed 3 ! işte beklediğim haber oyunun müptelasıyım 1 ve 2 müthişti 3’ü de sabırsızlıkla bekliyorum. Filmini de sabırsızlıkla bekliyorum zaten müthiş bir film olacağına eminim.

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır