Ulefone Çift Kameralı Telefon Geliyor

Ulefone yeni bir telefon çıkartmak üzere.Birçok üretici firma çift kameralı cihazları piyasaya sürmüştü.Ortaya bir sızıntı resim atıldı.Görünüşe göre rakiplerinden geri kalmamak için çift kameralı ve metal telefon üretmeye başlıyor.Yeni telefon modeli hakkında işte o detaylar.

 Yepyeni Çift Kamera Modeli Geliyor

Yukarıdaki resimde de gördüğümüz gibi bu zamana kadar üretilen çift kameralı telefonlardan daha farklı bir model geliyor.Ulefone çift kameralı cihaz yönünden tamamen farklı bir tasarıma adım atmış durumda.Ayrıca metal cihaz olması en güzel yanlarından.


Bu model hem uzak hemde yakın nesneler için farklı odak uzaklığına sahip olacak ana kamera olacağına işaret ediyor.İphone 7 Plus ve LG G5 tarzında çift tonlu flaşı görebilmek mümkün.Ayrıca arka kısmında parmak izi okuyucusunu göremiyoruz.Muhtemelen bu özelliği telefonun ön tarafında göreceğiz.Telefonun ses kısma ve açma kapama düğmesinin sol tarafta olduğunu görüyoruz.Peki neden böyle bir tasarım.Belki ilerleyen günlerde değişim gösterebilir.

Eğer önümüzdeki sene 2017 yılında telefon lanse edilecek olursa X25 Yonga Seti ve 6 GB RAM ile gelmesi muhtemel.Ayrıca kamera çözünürlüğünde de çığır açabilir.Bekleyip göreceğiz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Berkant 12 Ekim 2016 at 23:27

    Vay be

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır