Ulefone Gemini Performans Videosu

Ulefone Gemini performans videosu ortaya çıktı.Telefon hakkında hazırlanan bu video ile sizde modelin performansını görün.

İlk Ulefone’nun çift kameralı telefonların bulunduğu Ulefone İkizler kampanyası, sadece kameraların değil aynı zamanda ekranın da gurur kaynağı. Bu kadar özel olan neydi bilmiyoruz. 401 PPI ile, 5,5 inç FullHD Sharp ekran, ancak nihayet renk tonlarını doğru bir şekilde elde etmeyi başarmış gibi görünüyor.

Eski Ulefone Touch’ın etkileyici sararma görüntülerinden daha azını ve birkaç izlemeyi hatırlıyorum; bu nedenle güzel renkleri sarımsı ya da mavimsi tonlar görmeden oldukça ferahlatıcı buluyorum. Miravision ile kullanıcı ayrıca ayarlarını istediğiniz gibi ayarlayabilir. Ulefone İkizler Günü’nün ekran görüntüsünü görmek için videoyu izleyin.

Ulefone Gemini Özellikleri Neler?

Donanımsal olarak baktığımızda Ulefone Gemini CNC metal unibody, MT6737T işlemci 1,5 GHz hızında, 3 GB RAM, 32 GB depolama, 3250 mAh gibi büyük bir batarya kapasitesi,13 MP + 5 MP arka çift kamera, 5 MP ön kamera ve ön parmak izi sensörü bulunuyor.Ayrıca cihaz hakkında da fazla bilgiye resmi web sitesinde bulabilirsiniz.Satış öncesi başlamadan önce 70 $ ‘lık bir indirim kuponuna kaydolabilirsiniz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır