Ulefone Zırhına Deniz Altında Suya Dayanıklılık Testi Yapıldı

Yakın zamanda, yeni Ulefone Zırhın su geçirmezlik testi yapıldı.Daha önceden test bir akvaryumda yapıldı ve o zaman Ulefone için daha farklı bir test yapılacağı açıklandı.Bu test ise deniz altında oldu.

Ulefone Zırhı Dayanıklılık Testinde Şaşırttı

Video, fotoğraf, oyun ve arama alımı için Ulefone Zırhını kullanabileceğinizi gösterir. Deniz suyunda yüksek yoğunlukta tuz olmasına rağmen, Ulefone Zırhın fabrikasından ayrılmadan önce tuz sprey testini geçeceğini söylüyor. Su geçirmezlik yeteneğinin yanı sıra Ulefone Zırh, dokunmatik ekran kapalıyken sualtı fotoğrafçılığını sağlayacak bir fiziksel fotoğraf makinesi başlatıcısı ve deklanşör içerir. Ayrıca, çağrı alımı ve yer çekimi algılama oyunları, su altında da sorunsuzdur.Aşağıdan zırha ulaşabilirsiniz.

ULEFONE ARMOR

Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ulefone Zırh artık orijinal fiyattan 40 dolar indirimle 159,99 dolara satışa sunuluyor. MTK6753 8 çekirdekli yonga seti, 4.7 ekran boyutu ve HD ekran özellikleri. Ayrıca 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama da mevcuttur. 13 MP kamera ile birçok güzel fotoğraf ve video çekebilirsiniz.Son olarak, NFC ve 3500 mAh batarya seviyesine sahiptir.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır