Uygun Bütçeli Logitech Oyuncu Ekipmanları

Oyuncuların tercihi olan Logitech bu sefer yeni ve bütçe dostu ekipmanlar çıkardı.En kaliteli ve en ucuz oyuncu ekipmanları denilince zaten aklımıza Logitech geliyor.Bu ekipmanlar çok konuşulacak.İşte bütçe dostu ekipmanlar haberimizde.

Bildiğiniz üzere son yıllarda bilgisayar ekipmanları baya bir pahalı duruma geldi.Zaten en trend sorgulardır.Bunlar oyuncu ekipmanı nasıl alırım,en ucuz klavye,mouse ve kulaklık.Neredeyse tüm servetimizi onlara yatırıyoruz..Logitech ise bu duruma bir son vererek,bütçesi kısıtlı olan kişilere hitap eden oyuncu ekipmanları çıkardı.Gelin şimdi o oyuncu ekipmanlarına bakalım.

Logitech G213 Klavye:

G810‘a benzeyen özellikleri ile dikkat çeken  G213 led ışıkları ve mekanik tuşları ile harika bir hissiyat veriyor.Şık olan klavye bizi tatmin etti.Bunun yanı gece tuşlarından ışık çıkması sizin görmenizi kolaylaştırıyor.Her oyunseverin sevdiği bir klavyedir.

logitech-g213

Logitech G403 Mouse:

Ürün, performans olarak biraz sırıtabiliyor.Çünkü Logitech bu mouse modeline renk değişimi koymadığı için biraz sırıtmış.Ancak bütçe dostu bir ekipman almak istiyorsanız malesef bu duruma katlanacaksınız.Fakat tam bir oyuncu faresi.Mouse kenarlarında bulunan tuşlar zaten sizlere kolaylık sağlıyor.Malzeme kalitesi olarak çok iyi bir ekipman.Ve buda tatmin edici bir ürün.

logitech g403

Logitech 231 Kulaklık:

Ses konusu ile iddialı Logitech 231 basları ile harika bir kulaklık olmuş.Mikrofon ise baya kaliteli.Kulaklığı taktığınızda zaten yumuşak kenarları ile rahatlık sağlıyor.Tasarım yönünden ise gerçekten çok sade ve güzel.Kulaklık kaliteli malzemelerden yapıldığı için zaten oyunculara hoş bir ses kalitesi sunuyor.

prodigy_g231

Oyuncu Ekipmanı Fiyatı:

Yukarıdaki Logitech oyuncu ekipman setinin fiyatı ise 70 Dolar.Gerçekten en uygun bütçe dostu oyuncu ekipmanlarıdır.210 TL gibi fiyata denk gelmektedir.

Peki Siz Bu Set Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

Teknolojiye büyük ilgi duyan tam bir oyun delisi olan Alphan şuan teknoloji haberleri yazmaktadır.

2 Yorumlar
  1. Yanıtla
    Onur9 27 Eylül 2016 at 21:16

    Logitech güzel bir marka ve ucuz ekipmanlar sunuyor. Güzel bir derleme olmuş teşekkürler.

  2. Yanıtla
    Evren Boz 29 Eylül 2016 at 10:29

    Logitech ürünleri kaliteli ve diğer rakip markalarına oranla daha uygun fiyattlı olmasından dolayı benim favori markalarımdan biri. Z5500 ses sisteminin üzerine daha iyi performans sunan bir ürün görmedim.

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır