Uygun Fiyatlı DJ Ekipmanları

Sizler için uygun fiyatlı DJ ekipmanlarını listeledik. Çoğu DJ tarafından kullanılan ekipmanlar sizlerle.

En iyi dj performansı için sizlere uygun fiyatlı DJ ekipmanlarını listeledik. Uygun fiyatlı ve kaliteli dj ekipmanları DJ SET, DJ MİKSER, DJ PLAYER ve DJ MIDI KONTROL olarak 4 ürün inceledik. Uygun bütçeli ve yüksek performanslı ürünleri bir araya topladık.

Numark İcd Dj In A Box Dj Seti

CD ve iPod ile aradığınız herşey. Ebatları ise 37.5 x 76 x 18 cm. NDX200 ile oldukça güzel bir fiyat X performans oranı sağlayabilirsiniz. Ayrıca RCA Kablo ve Güç Kablosu ve muhteşem bir kulaklık sizleri bekliyor. En iyisi değil ama fiyat olarak en iyi performansı alabilirsiniz. Kesinlikle oldukça teknolojik. Ayrıca garanti süresi 24 ay.

 

Numark İcd Dj In A Box Dj Seti

Numark İcd Dj In A Box Dj Seti ürüne bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.webriyota.net/wp-content/uploads/2017/04/dj-seti-ekipmanlari-ucuz-uygun.jpg

Pro Mixer DJX750 5 Kanallı Profesyonel Dj Mikseri

Hem ‘amatör’ hem ‘profesyonel’ tavsite ettğimiz uygun fiyatlı dj mikseri ise Pro Mixer DJX750. Kesinlikle uygun fiyatlı Dj Mikseri. Şık ve siyah tasarıma sahip profesyonel 5 kanal ultra düşük gürültülü uygun fiyatlı DJ mikseri.  Geliştirilmiş parametre kontrolleri ile perfonması ikiye katlayın. Ayrıca Dik frekans ayırımına sahip ilave 3 yönlü anahtarlar desteği bulunuyor.

Pro Mixer DJX750

Pro Mixer DJX750 ürüne bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.webriyota.net/wp-content/uploads/2017/04/dj-seti-ekipmanlari-ucuz-uygun-dj-mikser-ucuz.pnghttp://www.webriyota.net/wp-content/uploads/2017/04/dj-seti-ekipmanlari-ucuz-uygun-dj-mikser-uygun.png

 

NDX500 MP3/CD/USB Player DJ PLAYER

NDX500 MP3/CD/USB Player yorumlarını okuduğunuz zaman ne kadar harika bir ürün olduğunu göreceksiniz. Mac ve PC’den müzik çalabilmek için ses kartı bulunuyor. Ayrıca Touch-sensetive gerçekten çok hassas ve uygulaması kolay. Üstelik uygun fiyatlı Dj Player listemizin birinci sırasında bulunuyor. Haritalanmış yazılım desteği ile direk kullanıma başlayabilirsiniz. Ayrıca amazon.com sitesinde 300 dolar ve 3 yıl garantisi var. NDX500 kesinlikle önerdiğimiz bir donanim.

NDX500

NDX500 MP3/CD/USB Player ürüne bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.webriyota.net/wp-content/uploads/2017/04/dj-seti-ekipmanlari-ucuz-uygun-dj-mikser-ucuz-kaliteli.jpghttp://www.webriyota.net/wp-content/uploads/2017/04/dj-seti-ekipmanlari-ucuz-uygun-dj-mikser-ucuz2.jpghttp://www.webriyota.net/wp-content/uploads/2017/04/dj-seti-ekipmanlari-ucuz-uygun-dj-mikser-ucuz-uygun.jpg

 

Behringer – CMD PL-1 Midi Dj Kontrol Modülü

Ucuz ve kaliteli dj ekipmanları için sizlere en son önerimiz iyi bir ekipmanları modülü. 4 “yüksek çözünürlüklü dokunmaya duyarlı tabanı bulunuyor. MIDI uyumlu programları desteği dahil olmak üzere popüler DJ yazılımı ile uyumlu. Deckadance 2 LE DJ programı sınırsız lisanslı olarak sizlere geliyor. Yurtdışı garanti süresi 36 ay olmasına rağmen, ülkemiz için bu süre sadece 24 ay. Eğer yurtdışı sitelerinden satın alırsanız 36 ay garanti elde etmiş olacaksınız.  Ayrıca amazon.com satış sitesi 100-150 dolar civarı.

Behringer CMD PL-1 Midi

Behringer CMD PL-1 Midi ürüne bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.webriyota.net/wp-content/uploads/2017/04/ucuz-dj-seti-uygun.jpghttp://www.webriyota.net/wp-content/uploads/2017/04/ucuz-dj-seti-uygun.png

 

 

Yazar ve danışman. İki yıldır webriyota'da çalışıyor. Haberleriniz için yaseminergun@webriyota.net'le bağlantı kurunuz.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır