Uygun Fiyatlı Youtuber Ekipmanları

Sizler için uygun fiyatlı Youtube ekipmanlarını listeledik.Çoğu youtuber tarafından kullanılan ekipmanlar sizlerle.


Youtube tarafından videolar çekip para kazanma amacı olan takipçilerimiz için fiyatları uygun kaliteli ekipmanları listeledik.Klavye,mause,webcam,tripod,pop filtre,mikrofon ve aksiyon kamerası olmak üzere 7 adet ürüne aşağıdan ulaşabilirsiniz.Sizler için bütçe dostu ve işinize yarayacak kaliteli ürünlerdir.Ayrıca Youtube üzerinden yayın yapmak için gerekli programlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Youtube Yayın Yapmak İçin Gereken Programlar

Youtube kanalında yayın yapan ve video çeken arkadaşlarımız tarafından önerilen bazı programları sizler için bir araya getirdik.

EVEREST Rampage Makrolu Gaming Klavye

Everest‘in oyuncular için ürettiği uygun bütçeli olan bu klavye, mavi ve siyah renklerden oluşmaktadır.El hissiyatı çok iyi olan bu klavye özelliği ile ve kısa yol tuşları ile dikkat çekiyor.Oyuncular için üretilmiş şık bir tasarımı var.Bu ürüne ve resimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

EVEREST Rampage Makrolu Gaming Klavye

EVEREST Rampage Makrolu Gaming Klavye ürüne bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Everest Rampage Makrolu Oyuncu Mause

Everest’in oyuncular için geliştirdiği bu mause 4000 Dpı’dır.Metalik Mavi rengi olan bu mause renk değiştirme özelliği ile beraberinde geliyor.Her türlü ayarı yapabildiğiniz bu mause Fps oyunlarında muhteşem iş görüyor.Ele oturuşu ise oyunculara kolaylık sağlıyor.Bu ürüne ve resimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Everest Rampage Makrolu Oyuncu Mause

Everest Rampage Makrolu Oyuncu Mause bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

LOGITECH C310 HD WEBCAM

Youtube’a yeni başlayanların severek kullandığı bir ürün olan Logitech C310 Webcam ile yüksek çözünürlüklü anlık görüntüler alabilirsiniz.Otomatik ışık düzeltme ile HD kalitesinde görüntülü arama yapabilirsiniz.Bu ürüne ve resimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

LOGITECH C310 HD WEBCAM

LOGITECH C310 HD WEBCAM bu ürünü bu bağlantıdan alabilirsiniz.

 

Trust Usb Mikrofon

Trust Usb Mikrofon ses kalitesi ve performansı ile göz dolduruyor.Ses kaydı, şarkı söyleme, oyun oynama, Skype ve Cortana gibi görüntülü sohbet uygulamaları için ideal bir mikrofon.Ayarlanabilir açı ile muazzam bir performans veriyor.Bu ürüne ve resimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Trust Usb Mikrofon

Trust Usb Mikrofon bu ürünü bu bağlantıdan satın alabilirsiniz.

Power Beat Pop Filtre

Ses kalitesin arttırmak için kullanılan Pop Filtre özellikle mikrofona herhangi bir toz kaçmasını önlüyor.Bu ürüne ve resimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Power Beat Pop Filtre

Power Beat Pop Filtre bu ürünü bu bağlantıdan alabilirsiniz.

Xiaomi Yi Aksiyon Kamerası

Xiaomi Yi aksiyon kamerası 16 Mp bir kamera sunuyor bizlere.1080P‘de sabit 60 Fps görebilen bu aksiyon kamerası herşeyi canlı renk kalitesi ile gösteriyor.64 gb maksimum kayıt alanına sahip.155 derecelik ultra geniş açıda çekimler yapabiliyor.Suda ise 40m derinliğe kadar inebiliyor.Bu ürüne ve resimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Yi Aksiyon Kamerası

Xiaomi Yi Aksiyon Kamerası ürünü bu bağlantıdan satın alabilirsiniz.

ADDISON TRİPOD

Videolarda sabit bir çekim açısı veren bu tripod hassasiyet konusunda kaliteli videolar çıkartmanızı sağlıyor.Hareketli nesneleri takip etmekte büyük kolaylık sağlayan kol mekanizması sayesinde açınızı kaybetmeden net görüntüler elde edebilirsiniz.Bu ürüne ve resimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ADDISON TRİPOD

ADDISON TRİPOD bu ürünü bu bağlantıdan satın alabilirsiniz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan tam bir oyun delisi olan Alphan şuan teknoloji haberleri yazmaktadır.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır