Vine,Artık Kamera Uygulaması Olacak

Birçok fenomenin dönüm noktası olan vine,artık tamamen değişiyor.Artık kamera uygulaması olarak devam edecek.İşte ayrıntılar.

Ekim ayında Twitter, önümüzdeki aylarda asma mobil uygulamasında bu konudaki eklentiyi çekeceğini açıkladı. Şimdi mikro bloglama sitesi, altı saniyelik video paylaşım uygulamasının geleceği hakkında bir güncelleme sağlamıştır.

Vine’in mobil uygulaması kalacak ve Vine Camera olarak yeniden markalaştırılacaktır. Vine Camera uygulamasını kullanarak aynı altı saniyelik döngü video yapmaya devam edebileceksiniz. Bu videolar ya mobil cihazınıza kaydedilebilir veya Twitter’da paylaşılabilir. Yeniden markalaşan Vine Camera uygulaması Ocak ayında Android ve iOS‘da piyasaya sürülecek. Mevcut Vine uygulamasının yerini alacak. Ekim anonsundan önce Vine.co web sitesine gönderilen asmalar da indirilebilir hale getirilecek


Buna ek olarak, Twitter ayrıca Vine takipçilerinizin Twitter’da sizi takip etmesini “Twitter’da takip et” bildirimi ile daha kolay hale getirecek bir özellik ortaya koyuyor.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Balçova 18 Aralık 2016 at 02:27

    Şimdiye kadar hiç vine çekmedim nedense gerek de duymuyorum ama internet ortamında bir çok kişinin vine sayesinde popüler olduğu bir gerçek. Belki bu uygulamadan sonra ben de vine çekmeye başlayabilirim 🙂

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır