Vitra’dan Teknolojide Bir Çağ

Son zamanlarda büyük çığ açan sanal gerçeklik gözlükleri artık heryerde etkili oldu.Vitra‘nın yapmış olduğu hayalinizdeki banyoyu sanal gerçeklik ile rahatça görebileceksiniz.Ayrıntılar haberimizde.

VİTREALİTY SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜĞÜ ÇIKTI!

Vitra‘nın çıkardığı sanal gerçeklik gözlüğü diğer gözlüklerden oldukça farklı İçeriğe sahip. Sanal gerçeklik son dönemlerde en ilgi çekici teknolojilerden biri olmayı başardı ve müşterilerinin ilgisini çekmek isteyen firmaların gözdesi oldu.

NE İŞE YARAR BU VİTREALİTY?

Sitemize misafir olan bu gözlük ile VİTRA, müşterilerine hayal ettikleri banyoyu projelendirerek onları hayal ettikleri banyoları ile başbaşa bırakıyor.Sanal gerçeklik gözlükleri ile son derece ilgi çeken Vitra,sanal gerçeklik ile başlayan bu akımın da ilki oldu.

ARTIK HAYALİNİZDEKİ BANYONUN İÇİNDESİNİZ!

Vitra’nın çıkardığı VitreAlity sanal gerçeklik gözlüğü sizin seçtiğiniz banyo eşyalarını sizin banyo metrekarenize göre ve isteğinize göre düzenleyerek 3 boyutlu ve 360 derece olarak karşınıza çıkarıyor ve eşyalarınızı seçip montajdan sonra pişman olma dönemini tamamen ortadan kaldırıyor.Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizleri VitreAlity tanıtım videosu ile yalnız bırakalım.İyi seyirler.Sizde banyonuzu VitreAlity ile seçmek istemezmiydiniz?

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    İyimiş 24 Mayıs 2016 at 14:35

    Baya iyi birşeye benziyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır