Webriyota Çekiliş Serüveni Başladı

Uzun zamandır yapmak istediğimiz çekiliş serüveni başlıyor.Çekilişimize katılmak için aşağıdaki katılım koşullarını okuyabilirsiniz.Çekilişlermiz her ay devam edecektir ve vereceğimiz hediyeler daha güzel olucaktır.Herkese bol şanslar.

Uzun süredir planladığımız çekilişi başlatıyoruz.Serüven olarak adlandırdığımız çekilişte her ay çekiliş sonucu yapılan hediyeler daha da güzel olacaktır.Bizleri facebook,twitter ve youtube kanalımızdan takip ederseniz çekilişleri daha önceden ulaşabilirsiniz.

Çekilişe Katılmak Ve Detaylar:

Çekiliş Ödülü: Logitech F710  GAMEPAD

Çekiliş Bitiş Tarihi: 17 Ağustos 2016

Nereden Açıklanacak: Çekilişi kazananlar Sosyal Medya ve Sitemizden öğrenebilirler

Katılma Koşulları:

Aşağıdaki düğmeler sayesinde bizleri takip etmek zorundasınız.Bunları yapmazsanız çekilişe katılamazsınız.Ve Aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir.

NOT:Facebook sayfamızda başta tutturulan gönderi paylaşırsanız çekilişe daha çok yaklaşırsınız.


Yukarıdan Facebook sayfamızı beğenmeniz,Google Plus üzerinden takip edip,Youtube kanalımıza abone olmak zorundasınız.Bunun dışında size ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir.

Formu Doldur

Çekiliş üzerinden vereceğimiz ürün tamamen orjinaldir.Hiçbir sorunu yoktur.Çalışmaktadır.İnanmayan kullanıcılarımız bizlere ulaşıp kanıt gösterilmektedir.

Çekilişi aşağıdan canlı sayaç sayesinde takip edebilirsiniz.Çekiliş bittiği zaman sonuçlar Youtube kanalımız üzerinden canlı olarak açıklanacaktır.

Çekilişimiz çekiliş aracı üzerinden yapılacaktır.Çekilişimizde hiçbir hile yoktur.Bu çekilişi kaçırmamanız tavsiye edilir.Eğer katılırsanız bir sonraki çekiliş için 1 adım önde olucaksınız.

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Siz Hala Katılmadınızmı?

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    yunus 11 Ağustos 2016 at 17:16

    Çok güzel düşünülmüş bir çekiliş katıldım.

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır