WordPress 4.6.1 Sürüm Güncellemesi Geldi

Bugün WordPress en son güncellemesi 4.6.1 sürümü yayınladı.Yeni güncelleme ile bazı güvenlik açıkları kapatıldı.Kapatılan Açıkların yanı sıra birçok yenilikler ve özellikler eklendi.Yeni sürüm 4.6.1 hakkında bilgiler ve yenilikler haberimizde.

WordPress dünyaca bilinen ve en çok kullanın içerik sistemlerinden biridir.Her güncelleme ile daha çok güzelleşiyor.Peki yeni WordPress güncellemesi bize ne gibi özellikler getirdi.İşte WordPress 4.6.1 güncellemesi ile gelen özellikler.Wordpress için yeni güncellemeyi aşağıdaki bağlantıdan yükleyebilirsiniz.

Wordpress 4.6.1 Sürüm Güncellemesi

Wordpress 4.6.1 Sürüm Güncellemesini bu bağlantıdan yükleyebilirsiniz.

W

Akıllı Güncelleştirmeler

Akıllı güncellemeler özelliği sayesinde WordPress tema ve eklentilerinizi güncellerken veya silerken aynı sayfada oluyorsunuz.Ve daha hızlı ve kolaylık sağlıyor.

W

Doğal Yazı Tipleri

WordPress yönetim paneli artık zaten sisteminizde var olan yazı tiplerinin avantajını kullanmaktadır.Böylece kullandığınız cihaz ne olursa olsun daha güvenli,daha hızlı ve daha sade bir deneyim sizleri bekliyor.

W

Düzenleyici İçin Yapılan İyileştirmeler

Artık düzenleyici hakkında bazı iyileştirmeler gerekliydi.Wordpress bunları 4.6.1 güncellemesi ile çözdü.Bunun yanı sıra satır içi siteadı/wordpres.org sorunu hakkında otomatik kontroller yapıyor.Ve en önemli sorunlardan biri olan yazı yazarken herhangi internet kopukluğu veya kapanan tarayıcı yüzünden verileriniz kaydedilemiyordu.Yeni güncelleme sayesinde bu özellik daha da kolaylaştı.

 

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

3 Yorumlar
 1. Yanıtla
  mert 22 Eylül 2016 at 15:37

  ben wordpress kullanacağım acaba facebooktaki gibi emojiler varmı

  • Yanıtla
   Admin 22 Eylül 2016 at 15:58

   WordPress geniş bir sistemdir.Eklentiler yardımı ile istediklerinizi yapabilirsiniz.

 2. Yanıtla
  Serkan Yıldız 16 Ekim 2016 at 17:31

  Merhaba sevgili hocam güzel yazılar her zaman yararlı ve bilgileriniz için teşekkürler sizleri yakından takip ediyorum

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır