WordPress Hosting Satın Alma Rehberi

En iyi wordpress hosting nasıl alınır sizlere birkaç adımda göstereceğiz.Türkiye’nin en iyi hosting firmaları arasında yer alan Turhost ile wordpress hosting nasıl alınır.

Neden Turhost

Turhost Türkiye’de en iyi hizmeti veren hosting firmasından biridir.Turhost’un hikayesi eskilere kadar dayanır.Günümüzde herkes bir websitesi açmak istiyor.Fakat bir websitesi açmak için dikkat etmeniz gereken unsurlar var.Bir site için en önemli şey güçlü bir sistemdir.Bunun için en uygun Hosting firmasını seçmek zorundasınız.Eğer ileride sitenizin yavaşlamasını veya çökmesini istemiyorsanız Turhost size tavsiyemizdir.Çünkü Turhost Türk Telekom ile birlikte çalışır.Ve bu güçlü firma ile çalışan bir firma sizlere en iyi sorunsuz bir hizmet sağlayacaktır.

Bildiğiniz üzere en çok tercih edilen web yazılımlardan biri WordPress.Bu sayede istediğiniz gibi sitenizi şekildendirebiliyorsunuz.Bunun dışında oldukça fazla bir tema tasarımlarına sahiptir.Sizde WordPress Türkiye sitesine girerseniz.En uyumlu wordpress hostinglerin başında Turhost’u göreceksiniz.

Adım Adım WordPress Hosting Alma

1.ADIM:Öncelikle sizler için seçtiğimiz ve en iyi hizmeti veren Hosting‘e giriş yapıcaz.İlk önce üye olmayı unutmayalım.Sizler için aşağıda belirlediğimiz linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

turhost_468x60

2.ADIM:Daha sonra ekranda WordPress Hosting paketlerini göreceksiniz.Bütçenize göre en uygun paketleri seçebilirsiniz.Para konusunda sıkıntınız yok ise Limitsiz paketleri seçebilirsiniz.Bu sayede sitenizi kesintisiz bir şekilde yönetebilirsiniz.

3.ADIM:Paketinizi seçtikten sonra Satın Al düğmesine tıklayabilirsiniz.Daha sonra ekrandan siteniz için seçtiğiniz müsait domaini yazıp devam edebilirsiniz.

wordpress hosting satın almak

Paketinizi ve domaininizi seçtikten sonra kredi kartı üzerinden ödemeye yapın.Sonrasında üye girişi yaparak panele ulaşabiliriz.

Eğer WordPress Kurma Rehberi İstiyorsanız Yorum Yazmayı Unutmayınız.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

2 Yorumlar
  1. Yanıtla
    Saatçi 21 Temmuz 2016 at 19:42

    Çok güzel hosting ileride geçmeyi düşünüyorum

  2. Yanıtla
    Yazın 27 Aralık 2016 at 15:45

    Turhost’dan ben de memnunum, bir sanal sunucum 2 adet te normal hosting paketim var orada. Çok ilgililer, teşekkürlerimi iletiyorum onlara buradan.

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır