Xbox Kablosuz Kumanda Şimdi İki Renk Seçeneği İle Geliyor

Xbox şimdi kablosuz kumandaları için iki yeni renk seçeneği sundu.Kırmızı ve yeşil-turucu renk modelleri ile karşımıza geliyor.İşte ayrıntılar.

2016 yılı, Xbox’da oyun oynamak için harika bir yıl oldu.Sizlere 4K UHD Blu-ray, 4K video akışı ve Yüksek Dinamik Aralık ile en yeni oyun ve 4K eğlence sistemi olan yeni Xbox One S‘yi getirdi. Xbox Live ile en hızlı, en güvenilir oyun ağı oldu.Bugün ise Xbox,kablosuz kumandaları için iki yeni renk seçeneği sunuyor.Birbirinden güzel renk seçenekleri sizlerle.İşte oyuncuların yüzünü güldürecek bir olay.

Xbox Kırmızı Kablosuz Kumanda

İlk yeni denetleyici Xbox Kablosuz Denetleyici.Kırmızı renkli kumanda, tetiği, tamponları ve D-pad’i parlatan iki tonlu mat kırmızı kaplamaya sahip.Xbox Kablosuz Denetleyicisi, şu anda ABD’de, yalnızca Microsoft Store, microsoftstore.com ve GameStop’da 64,99 USD karşılığında satılmaktadır. Denetleyiciler, bugün dünya çapında perakendecileri seçmek için sevkiyat yapıyor.

Xbox Yeşil-Turuncu Kablosuz Kumanda

İkinci yeni denetleyici Xbox Kablosuz Denetleyicisi(kumandası) – Yeşil-Turuncu.Kırmızı Xbox Kablosuz Denetleyicisi’ne benzer bir tasarıma sahip olan, ancak turuncu renklerle yeşil renktedir. Bu denetleyici, yeşil bir mat kaplama ile gelir ve tetikleyiciler, tamponlar ve D-pad’de parlatıcı renklerin yanı sıra, parmak izlerinin arkasında turuncu renkler vurgulanır. Xbox Kablosuz Denetleyici – Yeşil-Turuncu, 24 Ocak tarihinde ABD’de Microsoft Store, microsoftstore.com ve Walmart’a özel olarak gönderiliyor ve fiyatı 64.99 USD’dir. Denetleyiciler, 31 Ocak’dan itibaren seçkin perakendecilerde de satışa sunulacak.

Her iki kumandada , geliştirilmiş kablosuz aralık ve Windows 10 aygıtlarında veya Samsung Gear VR’de oyun oynama için Bluetooth teknolojisi gibi en yeni Xbox Kablosuz Denetleyicisinin tüm avantajları bulunur. Bu denetleyiciler, Xbox One, Xbox One S ve Windows 10 bilgisayarlarında ve tabletlerde oyun oynama için uyumludur. Xbox Aksesuar Uygulaması aracılığıyla, özel düğme eşleme özelliğinden de yararlanabilir ve Xbox Store veya Windows Store‘dan indirebilirsiniz.

 

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

2 Yorumlar
  1. Yanıtla
    Bablofil 12 Ocak 2017 at 20:01

    Thanks, great article.

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır