Xiaomi Akıllı Elektrikli Scooter’ın Resmi Fotoğrafları

Bu sabahın başlarında Xiaomi, en yeni cihazın, tek bir şarjla 30 km’ye kadar çıkabilen ve sadece 99 ¥ (289 $) fiyatla satılan akıllı bir elektrikli scooter olduğunu duyurdu. Bu, mükemmel bir fiyat.

Bu, Xiaomi’nin scooterlere ilk girişi değildir. Ninebot Mini adında kendi kendine dengelenmiş bir scooter’a sahipler ve tek bir şarjla yalnızca 22 km mesafededir.

Etkileyici Tasarıma Sahip Xiaomi Smart Scooter

Yeni scooter iki renkte mevcuttur: Sessiz bir profil korumak isteyenler için siyah (daha çok griye benziyor) ve sadece beyazı seven kullanıcılar için beyaz. 12.5 kg ağırlığındadır ve merdivenleri kaldırmak için kolunuzun içine oturacak şekilde katlanabilir veya arabanın gövdesine atılabilir.

Siyah ünite, bu arada E-ABS‘ye sahip fren sistemi gibi yerlerde kırmızı dokunuşlarla oldukça hoş görünüyor. Yaya ve diğer yol kullanıcılarını yolunuzdan çıkarmaya ve bir gece yolculuğu için gideceğiniz bir far için uyarmak için beyaz bir çan var.

Xiaomi Smart Scooter Resimleri

Xiaomi Smart Scooter özellikle bir çocuğa daha iyi bir hediye için akıllı telefon dışında harika bir hediye olacaktır.Zaten Xiaomi Smart Scooter tasarım açısından ve donanım açısından çok güzel görünüyor.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

7 Yorumlar
 1. Yanıtla
  nurullah 15 Aralık 2016 at 20:30

  Xiaomi firmasını telefonla tanıdım fakat teknoloji alanında oldukça iddalı bir firma

 2. Yanıtla
  Automation Process 16 Aralık 2016 at 08:45

  Xiaomi Akıllı Elektrikli Scooter’dan önce aslında ülkemiz de pek bilinmemesine rağmen, bir çok kulvarda elektronik ürün üretimi yapıyor. Bunun en önde geleni ise akıllı telefon bence. Ancak şuanda Xiaomi’nin curved tv den tutun, birçok smart cihazı zaten satışta. Bunların yanına elektrikli scooter’ı eklemesi harika olmuş. (Xiaomi drone tavsiyedir.)

 3. Yanıtla
  Hava Çekimi 16 Aralık 2016 at 11:20

  İddalı Firmalar Herzaman İddalı ürünler ile gündeme geliyor

 4. Yanıtla
  Son İlahiler 16 Aralık 2016 at 16:25

  Bu teknoloji nereye gidiyor aklın alması çok güç. Her şeyin önce manueli sonra elektriklisi v.s. Güzel icat ama insanlar yürümeyi unuttu maalesef

 5. Yanıtla
  Ece olcay 17 Aralık 2016 at 03:38

  Kıbrısta’da Türkler elektrikli araba üretmiş. Yakıt anlamında ciddi tasarruflu oluyor bu elektrikli araçlar. fakat şimdi fiyat olarak daha pahalılar. Yaygınlaştıkça belki fiyatları daha ucuz halde gelir ancak bu seferde elektrik tüketim olayına zam yaparlar 😀

 6. Yanıtla
  muğla 18 Aralık 2016 at 02:40

  Küçük kasaba tarzı yerlerde insanların iş yerlerine gitmek için kullanabileceği pratik bir alet. Fiyatı da oldukça ucuz. Almak isteyen bir çok kişi bu ürüne sahip olabilir.

 7. Yanıtla
  av marketi 3 Ocak 2017 at 10:02

  Xiaomi ‘ ye yakışır bir hareket fiyatıda gayet uygun EABS teknolojisini merak ettim biraz araştırayım ülkemizde abs olmayan araçları düşününce ABS li scooter gerçekten ilgi çekiyor.

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır