Xiaomi Mi 6 Detayları Açıklandı

Xiaomi’nin merakla beklenen yeni modeli Mi 6 için yeni bilgiler sızdırıldı. Cihazın birçok detayı açıklandı.

Xiaomi’nin bir sonraki amiral gemisi Nisan ayında piyasaya çıkması bekleniyor.Xiaomi Mi 6 modelinin özellikleriyle ilgili birkaç sızıntı gördük ancak daha fazla bilgi gelmeye devam ediyor.

Yeni bilgi, Xiaomi Mi 6’nın en yeni Sony IMX400 sensörüyle donatılmış olacağını ortaya koyuyor. Önceki raporlar arka kameranın bir IMX386 olacağını ama bunun değiştiğini söyledi. Mi 6, IMX400 ile birlikte gelirse, Sony’nin kendisi için en iyi sensörü sakladığı için oldukça şaşırtıcı olacaktır.

Xiaomi Mi 6 Özellikleri Nasıl Olacak

Ayrıca, Xiaomi Mi 6‘nın iki ekran çeşidinde olacağını öğrendik. 5.15 inçlik bir model ve 5.7 inçlik bir model olacak. Büyüklük farkından ayrı olarak, aynı zamanda biraz farklı tasarımlara sahip olacaklar. Daha geniş olan varyantın arkasında, iPhone 7 Plus‘a benzer bir tasarımda ikili kameralar bulunması bile söyleniyor.

Diğer ayrıntılar Xiaomi Mi 6’nın 8 mm kalınlığında 3200 mAh batarya, 4 GB RAM ve 32 GB ROM’dan başlayan bellek yapılandırmasına sahip olacağını belirtti. Şu anda Mi 6 Plus olarak anılan daha büyük varyant 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı olacak. Her iki varyant da Snapdragon 835 işlemcinin en yüksek frekans saat hızıyla çalışmasını sağlayacak.

Xiaomi Mi 6 Fiyatı

Fiyatlandırma olarak Mi 6, ¥ 1999 (289 dolar) ‘dan başlarken, Mi 6 Plus ¥ 2499 ( 360 dolar ) cinsinden başlayacaktır.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır