Xiaomi Mi Mix Nano Satış Tarihi Sızdırıldı

Xiaomi Mi Mix modelinin yeni versiyonu Mi Mix Nano hakkında sızıntılar gelmeye başladı.Şimdi ise Xiaomi Mi Mix Nano modelinin çıkış tarihi sızdırıldı.

Xiaomi Mi Mix hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor.Şu aralar gündemde en çok konuşulan telefonlardan biri olan Sızıntı görsel ile birlikte Mi Mix Nano için çıkış tarihi sızdırıldı.Sızdırılan bilgiler sizleri çok heyecanlandıracak.

Xiaomi Mi Mix Nano Çıkış Tarihi

Çerçevesiz ekran ile şuan piyasadaki en güzel telefonlardan biridir.%90‘lık ekran gövde oranı ile oldukça dikkat çekiyor.Şimdi ise 5.5 inç ekran boyutuna sahip yeni modeli Nano ile gelecek.Aşağıdaki sızdırılan resim üzerinden görebilirsiniz.

xiaomi-mi-mix-nano-leaks

Xiaomi Mi Mix Nano 5.5 inçlik ekran boyutu ile Mi Mix’e göre daha küçük olacak.Snapdragon 821‘den güç alacak cihaz 2.5 GHz hızında çalışıyor.Ve 4 GB RAM ile 64 GB Dahili Depolama Alanı ile geliyor.Son olarak Android işletim sisteminin son versiyonu Nougat 7.0 ile birlikte olacak.

Bu gelen sızdırılmış bilgiye göre Xiaomi Mi Mix Nano modelinin Aralık ayının başlarında gelmesi bekleniyor.Şuan için net kesin tarih bilinmiyor.

Xiaomi Mi Mix Nano Modeli Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır