Xiaomi Mi Note 2 Yeni Renk Seçenekleri Tanıtıldı

 Xiaomi’nin muhteşem özelliklere sahip amiral gemisi Mi Note 2 modelinin yeni renk seçenekleri görücüye çıktı.İşte yeni gelen renk seçenekleri.

Xiaomi Mi Mix, yeni bir beyaz renk seçeneği ile önceden görülmüştü. Şimdi, Mi Note 2 modeli yeni renk seçenekleri ile geliyor.Üstelik bir değil üç farklı renk seçeneği ile geliyor.Yeni renk modelleri ile adeta göz kamaştırıyor.Ayrıca Xiaomi Mi Note 2 modeli hakkında özelliklere ve daha fazlasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 2 Özellikleri Ve Fiyatı

Merakla beklediğimiz Xiaomi Mi Note 2 modelinin tanıtımı yapıldı.Üstün özellikleri ve inanılmaz fiyatı ile herkesi şaşırttı.

Bize göre tartışmasız en güzel renk seçeneği yeşil.Xiaomi Mi Not 2’nin arka yüzü, yeşil parlaklığa benzer bir zümrüt benzeri bir görünüm kazandırıyor. Çok şık ve zarif görünüyor.

Xiaomi Mi Note 2 Karşımıza 3 Farklı Renk Seçeneği İle Geliyor

CES 2017‘de sergilenen bir sonraki renk yeşil ve mor.kesinlikle harika bir parlaklığa sahipler.Zümrüt görünümlü yeşilin aksine, mor Mi Not 2 camdan daha seramik görünüyor.Yeşil ve mor renginin parlaklığı göze çarpıyor.

Xiaomi bu renk modellerini gördüğümüzde artık diğer akıllı telefonlarında da bu renk seçeneklerini görmek istiyoruz.Xiaomi’den daha önceden renk seçenekleri bekleniyordu.Tanıtılan bu renkler gerçekten muhteşem.Artık Xiaomi Mi Note 2 modeline 3 farklı renk seçeneği daha eklendi.

Ekrandaki son yeni renk, çoğu akıllı telefonda alışık olduğumuz bir pembe renktir.Bu renk diğerlerine göre daha kapalı gözüküyor.Mor ve yeşil biraz daha parlak durumda.Pembe diğer ikisinden daha metalik görünmesini sağlıyor.

Peki bu renk modelleri arasından siz hangisini daha çok beğendiniz.Yorumlarda belirtebilirsiniz.Yoksa Xiaomi’nin bu renk modellerini değilde önceki siyah ve gümüş renk seçeneklerini mi tercih edersiniz.Konu hakkında daha fazla bilgi için takipte kalın.

 

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır