Xiaomi Mi VR Play Duyurldu

Bildiğiniz üzere son yılların bomba firması olan Xiaomi,son olarak ise Mi VR Play ile karşımızda.Son zamanlarda piyasada önemli yere sahip oldu sanal gerçeklik gözlükleri.Mi VR Play ile ilgili merak ettiğiniz bilgiler haberimizde.Xiaomi yetkilileri son  aylarda çıkan sanal gerçeklik gözlüklerinin ardında piyasaya ayak uydurmak için Xiaomi  Mi VR Play’i  çıkardı.Her telefon ile uyumlu olan Mi VR Play bu alanda bir ilke imza attı.

Tasarım olarak ise hafif ve ergonamik bir yapıya sahip olan Mi VR Play  bu konuda gayet iyi.İlk bakışta baktığımızda tasarımı gerçekten olağanüstü geliyor.Gün geçtikçe sanal gerçeklik gözlükleri daha iyi ve kullanışlı bir hal alıyor.

Üstün Tasarımlı Sanal Gerçeklik

Xiaomi

Deri bir kapak kullanan Xiaomi yetkilileri  ayrıca telefon koyma kabını ise fermuar ile açma kapama odaklı yapmış.İçerisinde bulunan gözlük lensleri ise gayet iyi bir yapıya ve HD kaliteye sahip.4.7 ve 5.7 inc ekranlı telefonlar ile uyumlu olan Mi VR Play bu konuda telefon kullananları sevindiriyor.

Xiaomi tasarım

Farklı tasarımlarla satışa sunulan Mi VR Play  Xiaomi yetkililerin verdiği bilgiye göre tasarıma göre fiyatın değişeceğini belirtti.Ülkemizde de görmek istediğimiz Mi VR Play en yakın zamanda ülkemize geleceği  yetkililer tarafında söylendi.

Xiaomi Mi VR Play Fiyatı:

Henüz  ülkemiz piyasasına çıkmayan Mi VR Play‘ın fiyatı henüz belli değil.Ülkemizde satışa çıktığı zaman buradan ulaşabilirsiniz.

Peki Siz Xiaomi  Mi VR Play’ı Nasıl Buldunuz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan tam bir oyun delisi olan Alphan şuan teknoloji haberleri yazmaktadır.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır