Xiaomi Mi6 Snapdragon 835 Ve 20 MP Çift Kamera İle Gelebilir

Xiaomi Mi6 hakkında yeni bilgiler sızdırıldı.Cihazın işlemcisi ve özellikleri ortaya atıldı.İşte detaylar.

Gelen Xiaomi Mi6 hakkında hala resmi bilgi bulunmadığından, bu konuda daha fazla bilgi bulabiliriz. KJuma, ünlü Weibo’da, yeni Xiaomi amiral gemisinin Snapdragon 835 ve 6 GB RAM ile güçlendirileceğini yazdı.

Dahası, yeni model muhtemelen çift eğimli ekrana ve çift arka kameraya sahip olacak. Bu telefonda kullanılan SoC hakkındaki bilgiler, Galaxy S8‘in bu işlemci ile ilk denizaşırı model olacağını ve Xiaomi cihazının onu kullanan ilk Çin telefonu olacağını söylediği analist Kevin Wang tarafından sızdırılmıştı.

Xiaomi Mi6 Özellikleri Sızdırıldı

KJuma’dan gelen diğer sızıntılara göre Mi6, 5.2 inç ekran, parmak izi tarayıcı, 4000 mAh pil ve Hızlı Şarj 4.0 ve 20 MP ile çift arka kamera Sony IMX 3 × 8 sensörünü kullanabilir. Buna ek olarak, Android Nougat 7.1 üzerine kurulmuş olan MIUI8 (daha sonra MIUI9‘da güncellenerek 2017 yazında piyasaya sürülecek) ile önceden kurulacak ve cihaz yeni siyah renklerle sunulacak.

Mart 2017‘de piyasaya sürülecek gibi yakında yeni telefonu görebiliriz. Bence Mi6 telefonun gerçekten beklemesi bekleniyor.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır