Xiaomi Redmi Note 4 İçin Yeni Renk Çeşitlerini Getiriyor

Xiaomi,Redmi Note 4 için yeni renk çeşitlerini getiriyor.Siyah inci ve mercan mavisi olmak üzere yeni renk modelleri çıkıyor.İşte ayrıntılar.

Bir telefon yeni bir renk çeşidi aldığında onun yeni başlatılması gibi. Bir örnek Samsung’un S7 Edge ile yaptıkları, Coral Blue(Mercan Mavisi) ve Black Pearl(Siyah İnci) varyantlarını piyasaya sürdüğü ve satışlarda daha fazla para kazandığına bir örnek. Şaşırtıcı bir şekilde bunu az sayıdaki şirket nakde çeviriyor ancak Xiaomi, Redmi Not 4 için iki yeni renk varyantı çıkardı.

Xiaomi Redmi Note 4 Siyah Ve Mavi Renk Seçenekleri

Başlangıçta altın, gümüş ve gri renklerde mevcut olan Xiaomi, Redmi N0te 4’e mavi ve siyah renk varyantları ekledi. Yeni renkler çok güzel görünüyorlar.

Yeni renk varyantları yalnızca 3 GB + 32 GB ve 3 GB + 64 GB modelleriyle sınırlıdır, ancak fiyat hala 144 dolar olarak kalmaktadır.

Redmi Not 4’te 5.5 inç ekran, Helio X20 yongası, PDAF’ye sahip 13 MP arka kamera, 5P lens ve f /2.0 diyafram bulunuyor. Parmak izi tarayıcısı, 5 MP ön kamera ve şimdi Redmi serisinin imza pil boyutu haline gelen 4100 mAh pil var.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır