Xiaomi Redmi Note 4X Kutusundan Çıkan Hastune Miku Sürümü

Xiaomi Redmi Note 4X modelinin özel olarak çıkarılan Hastune Miku Sürümünün kutu açılımı sizlerle.

Xiaomi‘nin Redmi Note 4X’te benimsediği zarif tasarımı bir kez daha hakladığı gerçeği hakkında muhtemelen hiç tartışma yok. Yeşil boya işiyle Note 4X’in süper kelebek Hatsune Miku.Söylemek istediğimi çarpıcı ötesinde, daha çok bir amiral gemisi Mi serisi cihaz değil, ucuz gelen bir Redmi akıllı telefon olduğunu düşünüyor herkes. Akıllı telefonun görüntülerinden yeterince yararlanamıyoruz ve buradan görüntüler kutudan yeni çıkıyor.

 

Xiaomi Redmi Note 4X Hatsune Miku Edition, süslediği cazip renk sonucunda akıllı telefon özelliklerini şık ve en üst düzey tasarıma dönüştürür. Özelleştirilmiş Redmi Note 4X, gümüş kaplamalı anten bandıyla kaynaşmış tasarımına sahiptir. Fotoğraf makinesi ve parmak izi algılayıcısı ayrıca gümüş kaplamalı ince halkayla onları çevreliyor.

Xiaomi Redmi Note 4X Hastune Miku Sürümü Özellikleri

Şimdiye kadar bildiğiniz gibi, Xiaomi Redmi Note 4X Hastune Miku Sürümü, 5.5 inç 1080p ekran, Snapdragon 625 işlemci, 3 GB RAM, 32 GB dahili bellek, 13 MP kamera düzenli Redmi Note 4X ile aynı teknik özellikleri paylaşıyor. 5 MP bir ön kamera ve 4100 mAh büyük bir pil. Redmi Note 4X ayrıca çift SIM kart çift bekleme ve tam Ağ desteği ile birlikte gelir.

Redmi Note 4X Hastune Miku Sürümü Fiyatı

Cihaz, 1.299 Yuan (189 $) karşılığında Çin’de zaten satışa sunuldu. Xiaomi Redmi Note 4X Hastune Miku Edition’ın kutu görüntülerini dikkatlice kontrol edebilirsiniz.Gerçekten farklı bir tasarım.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Muhsin 25 Mart 2017 at 18:08

    Japon telefonları çok güzel. Xiaomi Redmi Note 3X var mı acaba.

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır