Yeni Akılalmaz Samsung Galaxy S8 Konsepti Muhteşem

Galaxy S8 modeli hakkında gelişmeler devam ederken konseptler durmak bilmiyor.İşte tasarım harikası yeni paylaşılan Galaxy S8 konsepti.

Samsung Galaxy Note 7 modelinde yaşanan arızalar sebebi ile Samsung bunu en kısa sürede unutmak için elinden geleni yapıyor.Bu nedenle tasarımından, görünümünden veya Galaxy S8’de genel anlamda herhangi bir unsuru kullanmaları pek olası değildir. Ancak bazı benzerliklerden kaçınılması mümkün değildir ve bu Galaxy S8’in son derece tasarım harikası görüntülerini sizler ile paylaşıyoruz.

Tasarımsal Olarak Çığır Açacak Bir Konsept

Elbette cihazı en son sızıntılara göre ayarladıkları için, fiziksel bir Ev düğmesi yok, Galaxy S7’den biraz daha büyük ve daha dar çerçeveler var. Sızıntıların belirttiği gibi, ekranın gövde oranı daha büyük ve diyagonal ya 5.8 inç ya da 6.2 inçtir. Parmak izi sensörü, tasarımcının iyi bir fikir olduğunu düşündüğü kameranın yanında geride kaldı.

Sızıntılara kıyasla farklı bir tarzda parmak izi tarayıcı ve kamerası bulunuyor.Bu arada bir çift kamera olan ana kamera ve üzerinde ise flaş bulunuyor.Bu, son sızıntılarla bağlantılı değildir, ancak pazarın güncel trendleri ile ilgili olabilir. Yeni renkler de burada gösteriliyor ve bu sefer camı geri alamıyoruz, daha çok bir metal veya plastik bir renk alıyoruz. Doku bizi biraz Galaxy S5’e götürüyor.Aşağıdan yeni konsept görüntülerini görebilirsiniz.

Samsung Galaxy S8 Konsept Görüntüleri

Telefon çok ince, biraz daha geniş, köşeleri üst ve alt tarafı eskisinden çok daha fazla eğri gibi görünüyor. Ayrıca konsept tasarımcıları kablosuz şarj ve telefonun bir masaüstü bilgisayarın yerini almasını sağlayan muhteşem bir özellik eklemeyi de unutmadı. Çok fazla tasarım ve özellik bakımından uğraşılmış bir tasarım görüyoruz, fakat parmak izi tarayıcısının yerleştirilmesi konusunda çok fazla bir söylenecek söz yok.Yeni konsept ve Samsung Galaxy S8 hakkında bilgiler gelince sizleri bilgilendireceğiz.Gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    adınız 16 Şubat 2017 at 17:16

    10 numara

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır