Yeni Bir Patlama Haberi Daha Bu Sefer iPhone 7 Plus Patladı

Gündemden düşmeyen patlama haberlerine yenisi daha eklendi.iPhone 7 Plus patladı.Bu patlama Apple’ın başını ağrıtacak cinsten.İşte detaylar.

iphone-7-plus-patladi

Mobil cihaz sektöründe son zamanlarda başta Galaxy Note 7 olmak üzere birçok patlama haberi ile karşılaştık.Daha sonra Note 7 modelinin üretimi Samsung tarafından durdurulmuştu.Ve patlama haberlerine bir yenisi daha eklendi.Bu seferde iPhone 7 Plus patladı.

 

Patlama Haberleri Durmak Bilmiyor! Gene Patladı

Günümüzde gelişen mobil cihazların teknik özellikleri gün geçtikçe artıyor.Fakat bazı büyük sorunlar çıkabiliyor.Bunların en başında patlayan cihazlar.Aldığımız habere göre Çin’de bir iPhone 7 Plus yere düşmesinin ardından bir anda patlayıp alev almaya başladı.Yere düştükten sonra batarya sorunu nedeni ile patladığı söylensede ne kadar doğru olduğunu bilemiyoruz.

iphone-7-plus-explodes

Bu patlama haberi toplam patlayan iPhone 7 cihazının sayısı 4‘e yükseldi.Bu tarz çıkan patlama haberleri sonucunda gözler tekrardan Apple cephesine çevrildi.Daha öncesinde çok fazla patlayan Note 7 sebebi ile Samsung üretimini durdurmuştu.Bakalım ilerleyen günlerde bir başka patlama haberi çıkacak mı göreceğiz.Çünkü iPhone kullanıcıları bir hayli tedirgin olmuş durumda.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Yusuf Genç 14 Kasım 2016 at 23:02

    İyice sorun çıktı ama :/

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır