Yeni Güncelleme İle Google Translate Daha Doğru

Yeni güncelleme ile Google Translate artık daha iyi çeviri yapacak.Nöral Makine Çevirisi teknolojisi ile artık daha doğru hizmet veriyor.İşte ayrıntılar.

google-translate-guncellemesi-min

Google‘ın en çok kullanılan hizmetlerinden biri olan Translate,yepyeni bir güncelleme ile kullanıcıları daha mutlu edecek.Bu zamana kadar birçok dilde çeviri yapan Translate bazı dillerde pek fazla etkili olamayıp düzgün çeviriler yapamıyordu.Şimdi ise yeni güncelleme olan “Nöral Makine Çevirisi” resmen duyuruldu.Bu sayede artık cümleler daha doğru bir şekilde çeviri yapılabilecek.

Türkçe Çeviri Artık Daha Doğru Olacak

Diğer dillerdeki çeviriler az çok doğru olsada Türkçe çeviriler pek düzgün çevirilemiyordu.Şimdi ise Nöral Makine Çevirisi sayesinde daha doğru.Toplamda 8 dil için hizmete sunuldu.Güzel tarafı ise içinde Türkçe çevirinin de bulunması.İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Çince, Japonca,Korece ve Türkçe.

Bu güncelleme ile artık çevirilerimiz daha doğru olacak.Şuan için Türkçe’den İngilizce’ye çeviri konusunda herhangi bir sıkıntı olmasa bile İngilizce’den Türkçe’ye çeviri konusunda sıkıntı yaşayabiliyoruz.Ve bazen bu çeviriler ortaya komik sonuçlar da getirebiliyor.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Veysel BAYAR 17 Kasım 2016 at 23:47

    Okurken insanı sıkmayan bir çeviri yapıyor artık.

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır