Yeni iPhone 8 Konsepti: Akıllı Düğme, Dikdörtgen Gövde ve Kırmızı Renk Seçimi Sağlıyor

iPhone 8 hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor.Bu sefer gelen bilgi sizleri çok şaşırtacak.İşte ayrıntılar.

iphone8-yeni-sizinti-konsept-2

iPhone 8 haberleri ve konsept görüntüleri gelmeye devam ediyor.Tasarımcılar tarafından yepyeni konsept görüntüleri yayınlandı.Şuan göreceğiniz konsept aklınızı başınızdan alacak.Bu sefer yepyeni bir renk modeli ile iPhone 8 karşınızda.İşte kırmızı renkli iPhone 8 konsepti sizi çok şaşırtıcak.Ve bu konsept görüntülerinin dışında bir video ile karşınızda.

Ayrıca sizler için hazırlamış olduğumuz iPhone 8 hakkında herşeyin bulunduğu yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.Aşağıdaki link üzerinden iPhone 8 ana konu içeriğine ulaşabilirsiniz.

Apple iPhone 8 Hakkında Herşey Ana Konu

Apple 2017 yılında çıkarması beklenen iPhone 8 modelinde bizleri neler bekliyor.iPhone 8 hakkında özellikler,fiyatı,tasarımı,artıları,eksileri ve daha fazlası haberimizde.

Dikdörtgen Görünüme Sahip iPhone 8

Tasarımcıdan farklı bir konsept geldi, cihaza metal çerçeve ve ekstra katman ekleyerek daha ciddi ve tamamen dikdörtgen bir görünüme dönüştürdü. Bu biraz iPhone 5S modeline benziyor diyebiliriz.Arkanın cam olup olmadığını tam olarak anlayamıyoruz, ancak eminim ki bir şekilde alt kısımda çift hoparlörlü ızgaralar bulunuyor.

iphone8-yeni-sizinti-konsept-3

Akıllı Düğme İle Yepyeni iPhone 8 Bizleri Karşılıyor

Üçlü bir LED flaşı ve Xenon flaşı bulunan, normalden daha dikdörtgen bir gövdeye sahip bir cihaz geliyor.iPhone 8’de yepyeni ve çok güzel bir yenilik daha bulunuyor.Cihazın açma kapama tuşu ve Ses kısma yükseltme tuşu için kullanılan bir Akıllı Düğme bulunuyor.Ancak aynı zamanda bir çift basış makinesi de etkinleştiriyor. Ayrıca bir resim de görüntüleyebilir, ancak bunun için özel bir düğmeye ihtiyacımız yok çünkü bu özellikleri mevcut düğmelere atayabiliriz.

Burada şaşırtıcı bir şey olduğunu söyleyemem, belki metalin metalle buluşma şekli dışında, beklenenden biraz daha az yuvarlaktır. Aynı zamanda, kablosuz şarj için yuvarlak bir şarj paneli görüyoruz, öyleyse ona bir övgü daha ekleyin.Aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

1 Comment
  1. Yanıtla
    Akif 28 Kasım 2016 at 11:33

    Ilginc bisey olacak gibi

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır