ZUK Z3 Pro Konsepti Ve Özellikleri İlk Bakış

ZUK Z3 Pro modeli hakkında konsept resimleri ortaya çıktı.İşte model hakkında olası konsept ve detayları.

ZUK Z3 Pro akıllı telefon konsepti için olası bir tasarıma göz atıyoruz.Lenovo‘nun alt markası ZUK, birkaç yıldır tasarım ve özellik bakımından üst düzey cihazlar çıkarıyor ve markanın mevcut nesil amiral gemisine sahip olmadığı için yeni bir ZUK akıllı telefonun neye benzeyebileceği merak ediliyor.

Konsept telefon tasarımcıları 3D tasarım becerilerini iyi bir şekilde kullandı ve aşağıdaki ZUK Z3 Pro konsept cihazını ortaya çıkardı.Tasarımcının daha sonra görmek istediği donanım özelliklerinin bir listesini de bir araya getirdi.

Bu kavramların tamamen varsayımsal olduğunun farkındayız, ancak telefonun görünümünden hoşlanıyor ve benzer bir telefonun piyasaya sürülebileceğini de görüyoruz. Z2 ve Z2 Pro’nun birleşmesiyle birlikte birkaç tasarım vurguluyor.

ZUK Z3 Pro Konsepti Ve Özellikleri Muhteşem

ZUK Z3 Pro’nun ön ve arka parlak camdan yapılmış şık bir siyah tasarıma sahip olduğunu görüyoruz.Arkaya eğimli cam, avucunuzda rahatça tutabilmeniz için hoş bir şekil verirken, 139.1 x 71.9 x 8.4 mm boyutları büyük bir pil için yeterli alan bırakıyor.

Biyometrik sensörlerin, ‘görünmez‘ U-touch fingerprint okuyucu, 5.2-inç AMOLED ekran ve 1020×1080 FHD ekran gibi konsept üzerinde çalıştıkları görülüyor.

Bu gerçek bir rüya projesi telefonu olduğundan Snapdragon 835 yonga seti, 6 GB8 GB RAM, 16 mega piksel Sony IMX398 ana kamera, 8 mega piksellik ön kamera,3300 mAh batarya kapasitesine sahip ve Qualcomm Hızlı Erişim 4.0 gibi sınır ötesi bir ekran ile görmek şaşırtıcı gelmiyor.

Tasarım spesifikasyonlarını takiben ZUK Z3 Pro’yu piyasaya koymaya karar verdikleri takdirde Lenovo’nun perakende fiyatlamasını önermektedir. 8 GB amiral gemisi sadece 2699 Yuan(393 Dolar)‘da maksimuma çıkarken 2299 Yuan(334 Dolar) 6 GB RAM versiyonu için fiyat belli oluyor.Fiyatlandırma konusuna pek söylenecek bir söz yok.Cihaz gerçekten muhteşem.Gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Teknolojiye büyük ilgi duyan SEO ve HTML bilgisi bulunan ayrıca birçok projesi olan webmaster.

Sizin Yorumlarınız Bizi Mutlu Ediyor

Yorum Bırakın

Seçilenler () Karşılaştır